Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dostęp uprzywilejowany w organizacjach. Hitachi zaprasza na webinarium

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować na stronie Hitachi

Firma Hitachi zaprasza na swoje kolejne webinarium, tym razem poświęcone tematowi dostępu uprzywilejowanego w organizacjach, w tym głównie finansowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba wcześniej się zarejestrować w formularzu dostępnym tutaj. Webinarium rozpocznie się o godz. 11, w przyszły piątek, 30 września.

Przeczytajcie także: Hitachi chce wejść na rynek płatności w transporcie

Tematem najbliższego webinarium Hitachi będzie dostęp uprzywilejowany w organizacjach objętych nadzorem regulacyjnym. Pozwala on na zapewnienie większego bezpieczeństwa przy jednoczesnym sprostaniu wymagań audytowych. Szczególnie w ostatnim czasie, kiedy pandemia COVID-19 wymusiła model pracy zdalnej, a liczba incydentów związanych z naruszeniem bezpieczeństwa organizacji rośnie, zabezpieczenia klasy Privileged Access Manager (PAM) to bardziej konieczność niż wygoda.

Wraz z postępującą cyfryzacją, równolegle do technologii rozwijane są i adoptowane do sytuacji kolejne przepisy i regulacje bardzo ściśle definiujące procesy, szczególnie w instytucjach finansowych oraz organizacjach krytycznych z perspektywy funkcjonowania państwa. Regulacje takie jak Rekomendacja D Komisji Nadzoru Finansowego czy choćby międzynarodowa PCI DSS, nakładają wiele polityk i restrykcji, które są szczegółowo audytowane. Koszty takich audytów, a w szczególności kary z nich wynikające mogą być bardzo dotkliwe.

Przeczytajcie także: Trwały nośnik trafił do e-commerce

Zdaniem Hitachi procesy o krytycznym znaczeniu muszą być obsługiwane przez niezawodne narzędzia, ale też w sposób trwały i niezmienny dokumentowane. Stąd koncepcja połączenia mechanizmów PAM z WORM (rodzaj serwera, który uniemożliwia usunięcie raz wprowadzonego tam pliku) zapewniających cechy trwałego nośnika dla przechowywanych tam nagrań.

W czasie sesji będą poruszone aspekty techniczne w procesie nadzorowanego dostępu, jak również kwestie procesowe, które należy wziąć pod uwagę w procesie projektowania i codziennej eksploatacji takich rozwiązań. Prelegentami podczas webinarium będą Kamil Bryłka oraz Krzysztof Waszkiewicz z Hitachi Europe.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies