Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe rozwiązania dla firm i banków. Hitachi zaprasza na webinarium

Webinarium rozpocznie się 30 marca bieżącego roku o godz. 11

W wyścigu Formuły 1 czy w rajdach WRC liczą się setne, a może i tysięczne części sekund. Podobnie dzieje się z pamięciami masowymi, które wymagają perfekcyjnego dopracowania, aby sprostać wymagającym zastosowaniom. To dlatego najbardziej zaawansowane technologie stosowane są jedynie w macierzach z wysokiego segmentu.

Przeczytajcie także: Pierwsze szczegóły Allegro Smart dla biznesu

Filozofia Hitachi jest jednak inna! Propozycja macierzy dyskowych dla sektora MŚP i Bankowości Spółdzielczej nie różni się niczym poza skalą od największych rozwiązań pamięci masowych, jakie pracują w dużych korporacjach. Są to jednak urządzenia zaprojektowane i wymiarowane tak, aby były osiągalne dla mniej wymagających odbiorców, a jednocześnie nie sprawiały trudności w zarządzaniu.

Przeczytajcie także: Revolut ma kłopoty w Polsce i Kanadzie

W trakcie najbliższego webinarium specjaliści z Hitachi odpowiedzą m.in. na pytania o to, jakie cechy posiada najmłodsze dziecko Hitachi – macierz E590, jakie wyzwania stoją dzisiaj przed osobami odpowiedzialnymi za pamięci masowe w MŚP i BS, czy zawsze jesteśmy skazani na wybór pomiędzy wyższymi kosztami a niższą niezawodnością i wydajnością, co powoduje, że najnowsze pamięci masowe Hitachi są tak rewolucyjne.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia dostępnej tutaj.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: HITACHI

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies