Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Warta upraszcza zdalną obsługę posprzedażową. Swoją tożsamość będzie można potwierdzić za pomocą SMS-a lub mojeID

Nowe sposoby potwierdzania tożsamości przydadzą się m.in. osobom wypełniającym formularze dotyczące sprzedaży lub kupna auta

W przyszłym tygodniu Warta zamierza wprowadzić uproszczenia w swoich internetowych formularzach do obsługi posprzedażowej. W przypadku spraw wymagających potwierdzenia tożsamości klienci będą mogli zautoryzować się za pomocą mojeID lub SMS-a.

Przeczytajcie także: Uniqa wprowadza ubezpieczenia biletów do Going

Klienci Warty mogą skorzystać z formularzy dostępnych na stronach Warty i HDI, aby zdalnie zgłosić sprzedaż, kupno pojazdu, gospodarstwa rolnego, domu lub mieszkania, złożyć wniosek o wypłatę zwrotu składki lub wypowiedzieć umowę OC. Wymaga to jednak od klienta potwierdzenia swojej tożsamości.

Przeczytajcie także: Insurtech Locket szykuje się do wejścia do Polski

Dzięki wprowadzanym zmianom klienci nie będą musieli podawać dodatkowych loginów czy haseł do konta. Jeśli Warta ma w bazie numer telefonu klienta, który jest zgodny z tym podanym w wypełnianym formularzu, to do autoryzacji wystarczy przepisanie kodu z otrzymanego SMS-a. W pozostałych przypadkach ubezpieczyciel zaproponuje skorzystanie z systemu mojeID, w ramach którego uwierzytelnienie następuje poprzez zalogowanie do bankowości elektronicznej. W sytuacji, gdy klient z różnych powodów nie będzie mógł potwierdzić tożsamości za pomocą tych funkcji, powinien skontaktować się z infolinią.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies