Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uniqa ubezpieczy użytkowników aplikacji Going. Zwróci koszty biletu na koncert, jeśli klient nie będzie mógł się na niego wybrać

Ubezpieczeniem objęty może zostać zarówno kupujący bilety, jak i osoby, które mają mu towarzyszyć podczas wydarzenia

W aplikacji Going, za pomocą której można kupować bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne i festiwale, pojawiły się ubezpieczenia na wypadek, gdyby na imprezie nie można było się pojawić. Dostawcą ochrony jest Uniqa, a skorzystać z niej może zarówno kupujący bilety, jak i osoby, które miały mu towarzyszyć podczas wydarzenia.

Przeczytajcie także: Uniqa z ubezpieczeniem na wypadek hejtu w internecie

Uniqa zwróci pieniądze za kupione bilety, jeśli klient i osoby towarzyszące nie będą mogły uczestniczyć w koncercie czy festiwalu wskutek zajścia jednego z 12 wymienionych w OWU zdarzeń losowych. Są to m.in. poważne zachorowanie, utrata pracy, złamanie kości lub uraz ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadek lub kolizja drogowa z udziałem klienta lub osoby towarzyszącej czy opóźnienie środka transportu.

Przeczytajcie także: O affinity, czyli ubezpieczeniowych koligacjach

Going to polska aplikacja, należąca do grupy Empik, w której można znaleźć informacje o atrakcjach kulturalnych organizowanych w największych polskich miastach, znaleźć drogę na wydarzenie czy kupić na nie bilety. Usługa jest kierowana głównie do młodych klientów.

Warto wspomnieć, że w marcu z podobną ofertą jak Uniqa wyszło PZU. Uruchomiło sprzedaż ubezpieczeń w serwisie eBilet.pl.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies