Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe zegarki z Garmin Pay. Model Venu Sq 2 wytrzyma na jednym ładowaniu do 11 dni

Wersja Sq 2 Music Edition powstała z myślą o użytkownikach serwisów streamingowych

Garmin poszerzył swoją ofertę o kolejne urządzenia z funkcją płatności mobilnych. Z Garmin Pay będą mogli korzystać posiadacze Venu Sq 2 oraz Venu Sq 2 Music Edition. To stosunkowo dostępny cenowo sprzęt: za pierwszy zegarek trzeba zapłacić niespełna 270 euro. Drugi wymaga wyjęcia z kieszeni prawie 300 euro. Przy dzisiejszym kursie euro oznacza to odpowiednio ponad 1270 zł oraz ponad 1415 zł.

Przeczytajcie także: Właściciel PayU może przejąć BillDesk za 4,7 mld dolarów

Smartwatche wyposażono w prostokątną kopertę o wymiarach 40,6 × 37,0 × 11,1 mm (do jej produkcji wykorzystano anodyzowane aluminium oraz tworzywo wzmacniane włóknem szklanym) oraz wyświetlacz AMOLED (przekątna 1,4 cala) chroniony przez szkło Corning Gorilla Glass 3. W trybie zegarka urządzenie może pracować do 11 dni, ale wynik ten będzie się pogarszał wraz z uruchamianiem kolejnych funkcji (dla GPS jest to 26 godzin, a przy uruchomieniu wszystkich systemów czasomierz wytrzymuje na jednym ładowaniu do 7 godzin).

Przeczytajcie także: Fundacja Polska Bezgotówkowa ma nową prezeskę

W zegarkach nie mogło oczywiście zabraknąć funkcji sportowych i tych związanych z monitorowaniem stanu zdrowia. Zastosowane czujniki pozwalają m.in. mierzyć tętno, oddychanie, jakość snu, poziom stresu czy nawodnienia, a także cykl menstruacyjny. Producent zadbał też o funkcje biegowe, rowerowe, golfowe czy pływackie. Gadżet pozwala śledzić powiadomienia z telefonu i jest kompatybilny zarówno ze sprzętem Apple, jak i smartfonami z platformą Android. Wersja Music Edition różni się możliwością przechowywania do 500 utworów bezpośrednio na zegarku. Mogą to być playlisty z serwisów streamingowych, ale wymagane jest ich subskrybowanie.

W ostatnim czasie Garmin poszerzył ofertę także o modele Enduro 2 oraz Forerunner 955 Solar.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies