Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Enduro 2. Nowy zegarek z Garmin Pay, który wytrzyma bez ładowania nawet półtora miesiąca

Smartwatch Garmin Enduro 2 szczególnie przyda się osobom, które uprawiają sporty wytrzymałościowe

Garmin wprowadził na rynek kolejny smartwatch wyposażony w płatności mobilne Garmin Pay. Enduro 2 przeznaczony jest w szczególności dla osób, które uprawiają sporty wytrzymałościowe, takie jak np. długie biegi w trudnym terenie. Nie wiem, czy często w takich warunkach coś się kupuje, ale przy pomocy Enduro 2 na pewno będzie można za to zapłacić.

Przeczytajcie także: Mastercard wprowadza nową opłatę od wypłat z bankomatów

Płatności Garmin Pay działają podobnie jak Apple Pay czy Google Pay. Aby zrealizować transakcję, należy zbliżyć zegarek do terminala płatniczego. Wcześniej trzeba jednak sparować smartwatch z aplikacją na smartfonie, do której należy dodać kartę banku współpracującego z producentem. W Polsce z Garmin Pay mogą korzystać klienci większości dużych banków, w tym m.in. mBanku, PKO BP, Pekao, Millennium, BNP Paribas czy ING.

Przeczytajcie także: Garmin wprowadza nowy zegarek do płatności mobilnych

Wracając zaś do Enduro 2 to jedną z charakterystycznych cech tego urządzenia jest możliwość pracy przez wiele dni bez konieczności ładowania baterii. Garmin zapewnia, że z włączonym GPS-em zegarek może pracować nawet 150 godzin. Natomiast w trybie smartwatcha może działać przez 34 dni bez ładowania. Czas ten można wydłużyć o dodatkowe 12 dni, włączając ładowanie baterii energią słoneczną w ciągu dnia. Inną charakterystyczną cechą Enduro 2 jest będąca na wyposażeniu latarka LED, pomagająca przemierzać szlaki biegowe w ciemności. Latarka ma też tryb czerwonego światła bezpieczeństwa. Niestety, Garmin Enduro 2 nie jest tani – kosztuje prawie 1100 euro, co przy kursie 4,7 za jedno euro daje prawie 5,2 tys. zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies