Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
KioskPolis.pl z darmową usługą S.O.S. Kierowcy. Oferuje swoim klientom wsparcie po szkodzie

Porównywarka zapewnia wsparcie doradcy, który poinformuje, jak zachować się w sytuacji po szkodzie, i pomoże przy jej zgłoszeniu

Kioskpolis.pl uruchomił program S.O.S. Kierowcy. To rozwiązanie, w ramach którego porównywarka zapewnia wsparcie swoim klientom w razie szkody komunikacyjnej. A skorzystanie z tej pomocy nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenie wynajmowanego auta od KioskPolis.pl

Z S.O.S. Kierowcy mogą korzystać wszyscy klienci, którzy kupili ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem porównywarki. W razie szkody będą mogli sięgnąć po wsparcie doradcy, który poinformuje, jak zachować się w sytuacji, gdy doszło do szkody, pomoże przy jej zgłoszeniu, a także sprawdzi, czy klient zgromadził całą potrzebną dokumentację, jakiej wymaga ubezpieczyciel. Porównywarka zapewnia, że jej specjaliści znają procedury obowiązujące u poszczególnych ubezpieczycieli i pomogą tak przygotować dokumentację, by likwidacja szkody przebiegła bezproblemowo, a klient szybko uzyskał odszkodowanie rekompensujące w pełni wartość uszkodzeń.

Przeczytajcie także: NN i VIG ze zgodami na planowane fuzje

W tradycyjnym modelu sprzedaży funkcję takiego pomocnika często pełni agent, u którego klient kupił polisę. KioskPolis postanowił jednak przekonać klientów, że również kupując online, mogą liczyć na wsparcie w razie szkody. Jak przekonują przedstawiciele porównywarki, jest to zaletą nie tylko dla klienta, ale też dla ubezpieczyciela – ten bowiem otrzymuje od razu dobrze przygotowany komplet informacji dotyczących szkody i nie musi prosić poszkodowanego o dodatkowe wyjaśnienia czy dokumenty.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies