Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ekspansja zakupów z dowozem od Żabki. Jush pojawił się w Poznaniu

Stolica Wielkopolski to szóste miasto w kraju, w którym można zamówić zakupy z dowozem od Żabki

Ekspresowe dostawy zakupów od Żabki, znane pod marką Jush, dotarły do Poznania. Sieć sklepów pochwaliła się, że od 17 sierpnia w stolicy Wielkopolski można robić zakupy z dostawą do domu za pośrednictwem aplikacji. Na razie z usługi mogą korzystać mieszkańcy Centrum, Starego Miasta i Wildy.

Przeczytajcie także: BNP Paribas zaoferuje terminal aplikacyjny

Pierwszym miastem, w którym Żabka zaczęła błyskawicznie dostarczać zakupy, była Warszawa, w której Jush wystartował w październiku 2021 roku. Później usługa pojawiła się w Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie.

Aplikacja mobilna Jush to efekt pracy firmy Lite e-Commerce, wchodzącej w skład grupy Żabka. Marka zapewnia, że zakupy można otrzymać już w 15 minut od złożenia zamówienia. Jak pisaliśmy, w Warszawie od czerwca tego roku można zamawiać zakupy przez apkę Jush nie tylko do domu, ale też np. do parku.

Feym Fliegner, kierownik ds. produktu w Lite e-Commerce, cytowany w komunikacie prasowym dotyczącym ekspansji Jush, nie wykluczył, że w niedalekiej przyszłości z aplikacji będzie można korzystać w kolejnych miastach.

Przeczytajcie także: Kolejne zmiany na Allegro, rebranding usługi BNPL

W ramach wakacyjnej promocji do 31 sierpnia użytkownicy Jush mogą otrzymać 200 zł rabatu do wykorzystania. Jest to 10 kuponów po 10 zł na zamówienia w Jush powyżej 35 zł i 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Dodatkowo dostawa może być darmowa, jeżeli zakupy będą kosztować powyżej 35 zł.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies