Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość od Axy Partners. Jej polisy turystyczne można dodawać do elektronicznych portfeli

Elektroniczna Karta Podróżnika zapewnia dostęp do informacji na temat zawartego ubezpieczenia, a także zawiera m.in. dane kontaktowe do centrum alarmowego

Axa Partners pochwaliła się wprowadzeniem Elektronicznej Karty Podróżnika. To dokument ubezpieczenia, który można pobrać na telefon i przechowywać w aplikacji Portfel na iPhone’ach lub Your Wallet na urządzeniach z Androidem.

Przeczytajcie także: KioskPolis z porównywarką zakresów travelek

Karta zapewnia dostęp do informacji na temat zawartego ubezpieczenia oraz numeru polisy. Klienci znajdą tam również numer kontaktowy do centrum alarmowego Axa Partners oraz wskazówki dotyczące korzystania z ubezpieczenia podróżnego, w tym podpowiedzi, jak zgłosić szkodę, czy jak postępować w przypadku awarii na drodze.

Dzięki temu nie trzeba drukować i wozić ze sobą tradycyjnej polisy. Zaraz po jej zakupie na stronie axa-assistance.pl klientowi wyświetli się Elektroniczna Karta Podróżnika, którą może pobrać na swój telefon. Link oraz kod QR prowadzący do pliku z polisą klienci dostaną również w wiadomości e-mail potwierdzającej zakup ubezpieczenia.

Do skorzystania z Karty Podróżnika Axa zachęca dodatkowo zniżką w wysokości 30 proc. na ubezpieczenie turystyczne na kolejne podróże.

Przeczytajcie także: Ergo Hestia podnosi sumę ubezpieczenia w travelce do 3 mln zł

Axa Partners to jedna ze spółek z grupy Axa, która nie podlegała transakcji przejęcia polskiego biznesu francuskiej grupy przez Uniqę. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń turystycznych, szczególnie we współpracy z partnerami, takimi jak sprzedawcy wycieczek czy biletów lotniczych. Axa Partners oferuje również assistance domowe, samochodowe i medyczne czy ubezpieczenia przedłużonej gwarancji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies