Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Do 3 mln zł w ubezpieczeniu podróżnym Ergo Hestii. Dodatkowo NNW chroniące przed wyjazdem i po powrocie

Do końca września ubezpieczenie można kupić ze zniżką 15 proc.

Ergo Hestia zaktualizowała warunki swojego ubezpieczenia turystycznego. W nowym Ergo Podróż suma ubezpieczenia na pokrycie kosztów leczenia i pomocy medycznej może wynieść aż 3 mln zł. To jedna z najwyższych kwot w ubezpieczeniach podróżnych dostępnych na rynku.

Przeczytajcie także: Skyblu błyskawicznie sprawdzi ryzyko powodzi, gradu czy pożaru

Kolejną ważną zmianą jest włączenie do zakresu ochrony kosztów związanych z zaostrzeniem się chorób przewlekłych, bez konieczności dopłaty składki. Jeśli tylko klient stosuje się do zaleceń swojego lekarza prowadzącego (np. regularnie chodzi na wizyty i przyjmuje zalecone leki), to ubezpieczyciel pokryje koszty związane z pogorszeniem się stanu zdrowia, wymagającym pomocy medycznej, w przypadku takich chorób jak alergia, astma, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie czy depresja.

Ubezpieczyciel zmodyfikował również zakres ubezpieczenia NNW będącego częścią pakietu podróżnego. Obecnie obejmuje ochroną następstwa nieszczęśliwych wypadków również w Polsce na 24 godziny przed jej opuszczeniem i 24 godziny po powrocie do kraju. Dodatkowo podniesiono wartość świadczenia w przypadku śmierci ubezpieczenia do 200 proc. sumy ubezpieczenia NNW.

Nowością w ofercie Ergo Hestii jest też pokrycie kosztów związanych z przymusową kwarantanną z powodu narażenia na zakażenie covid-19. W takiej sytuacji ubezpieczyciel pokryje koszty zakwaterowania, posiłków i transportu powrotnego do miejsca zamieszkania do kwoty 10 tys. zł. W ten sposób uzupełniono wcześniej obowiązujący zakres, w ramach którego Ergo Hestia zapewnia wsparcie w razie zachorowania i wynikającej z niego izolacji. Nie wymaga to zakupu dodatkowego rozszerzenia.

Przeczytajcie także: Generali znów płaci za złą pogodę

Ubezpieczyciel zapewnia również zwrot kosztów udziału własnego w szkodzie w wynajmowanym aucie (do 2 tys. zł). Podwyższono także do 1 tys. zł limit, do którego ubezpieczyciel pokryje wydatki związane z opóźnieniem lub odwołaniem środka transportu.

Dodatkowo Ergo Hestia informuje, że do końca września oferuje klientom 15 proc. zniżki na polisy Ergo Podróż dostępne u agentów.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies