Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kredyty hipoteczne i konto osobiste na platformie benefitów pracowniczych Cash. PZU i Pekao zacieśniają współpracę

Z oferty portalu Cash mogą korzystać pracownicy ponad 3 tys. firm

Na prowadzonej przez PZU platformie Cash pojawiły się dwa nowe produkty: kredyt hipoteczny oraz konto osobiste Pekao. Za pośrednictwem portalu mogą po nie sięgnąć pracownicy ponad 3 tys. firm korzystających z usług PZU Cash.

Przeczytajcie także: Weronika Dejneka w Bezgotówkowym podcaście o PZU Cash

Dla użytkowników serwisu Cash proces ubiegania się o kredyt hipoteczny lub budowlano-hipoteczny jest całkowicie zdalny. Do placówki banku muszą się udać jedynie, by podpisać umowę. Pekao zapewnia, że jest to konkurencyjny i bezpieczny produkt odpowiadający na potrzeby poszukujących finansowania na zakup domu, mieszkania, działki czy na remont. W portalu Cash oferowane jest konto osobiste Pekao.

Przeczytajcie także: PZU Cash rozszerza zasięg

A sama platforma Cash to serwis online, za pośrednictwem którego pracownicy mogą korzystać z benefitów finansowych. Pracodawcy, którzy nawiążą współpracę ze spółką PZU Cash zarządzającą portalem Cash, mogą zaoferować pracownikom szybki dostęp do bezpiecznych pożyczek i kredytów na atrakcyjnych warunkach, nie ponosząc przy tym kosztów wdrożenia rozwiązania. Z perspektywy pracownika dodatkowo zaletą jest wygoda – zatrudnieni na umowę o pracę przy ubieganiu się o pożyczkę nie muszą przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, bo o to dba ich pracodawca, zaś raty są automatycznie pobierane z wynagrodzenia.

Wprowadzenie nowych produktów od Pekao na platformę zarządzaną przez PZU jest też kolejnym etapem w zacieśnianiu współpracy między tymi podmiotami w ramach grupy kapitałowej.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies