Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Portal Cash: szybko, zdalnie, bez zbędnych formalności – czyli nowy benefit finansowy dla pracowników

Portal Cash to pierwszy na polskim rynku serwis online, gdzie pracownicy mogą skorzystać z oferty benefitów finansowych. To innowacyjne narzędzie jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby pracodawców w obszarze budowania zaangażowania pracowników

W Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych tego typu platformy funkcjonują od lat, z serwisów takich jak: salaryfinance.com czy wagestream.com korzysta wielu pracodawców. Jak dotąd takie rozwiązania nie były dostępne na naszym rynku. Portal Cash jest pierwszym dostawcą tego typu rozwiązań w Polsce, a co za tym idzie przełamuje dotychczasowe podejście pracodawców do kwestii związanych z budowaniem dobrostanu finansowego pracowników – te zmierzają zdecydowanie w stronę partnerstwa pracodawców w obszarze zarządzania finansami osobistymi zatrudnionych. Jak pokazują badania, benefity wpływające na zachowanie komfortu finansowego są obecnie wymieniane przez pracowników w grupie najbardziej atrakcyjnych rozwiązań oczekiwanych od pracodawców.

Przeczytajcie także: Rośnie zasięg PZU Cash

Jak działa Cash? Pracodawcy, którzy nawiążą współpracę ze spółką PZU Cash zarządzającą portalem Cash, mogą zaoferować pracownikom szybki dostęp do bezpiecznych pożyczek i kredytów na atrakcyjnych warunkach. Funkcjonowanie portalu jest bardzo proste, a pracodawca nie ponosi kosztów wdrożenia ani udzielania pożyczek i kredytów pracownikom. To dobra wiadomość, szczególnie dla firm, które nie mają zbyt rozbudowanych działów HR i nie mogą poświęcić na wdrożenie projektu zbyt wielu zasobów. Dostawca benefitu przygotowuje specjalną stronę dla pracodawcy, której – za pośrednictwem indywidualnego kodu – mogą używać wszyscy pracownicy firmy w dowolnym czasie, również na osobistych urządzeniach mobilnych.

Jeśli chodzi o dostępne benefity, to zatrudnieni na umowę o pracę mogą skorzystać z pożyczek na dowolny cel. Pracownicy nie muszą przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, ponieważ o to dba ich pracodawca, a raty są automatycznie pobierane z wynagrodzenia. Pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy zwykle już następnego dnia roboczego po podpisaniu umowy. W ofercie dostępny jest też produkt dla osób, które chcą uporządkować swoje finanse, czyli kredyt konsolidacyjny. Bez względu na formę zatrudnienia, można połączyć aktualne zobowiązania w jeden nowy kredyt i płacić tylko jedną, wygodniejszą dla siebie ratę. Cały proces skorzystania z oferty odbywa się zdalnie – serwis stawia na maksymalne ograniczenie formalności i wygodę.

Przeczytajcie także: PZU wprowadza platformę z benefitami

Portal zarządzany przez PZU Cash, spółkę z Grupy PZU, jest elementem zintegrowanego ekosystemu pozapłacowych benefitów pracowniczych, tworzonych w ramach strategii Grupy PZU na lata 2021-2024. To nowa linia biznesowa i świetny przykład wykorzystania synergii w ramach Grupy PZU.

KATEGORIA
FELIETONY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
Weronika Dejneka
Prezes PZU Cash
Aktywny od:29.11.2021 · Dodał(a): 1 artykuł

Inne artykuły tego autora

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies