Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU uruchamia platformę benefitową. Oprócz ubezpieczeń znajdą się na niej abonamenty medyczne, sportowe i rabaty od partnerów

Pracownik firmy, która zdecyduje się korzystać z platformy, sam wybierze, na jaki benefit chce przeznaczyć przyznane mu środki

PZU uruchomiło platformę z pozapłacowymi benefitami pracowniczymi. Narzędzie, które zapowiedziano w strategii ubezpieczyciela, jest już dostępne dla wszystkich zainteresowanych firm w Polsce.

Przeczytajcie także: Raport "Insurtechy w Polsce" do pobrania

Na platformie PZU Benefity znajdzie się oczywiście jedno z popularniejszych w Polsce świadczeń pozapłacowych, a więc ubezpieczenia – zarówno życiowe, jak i majątkowe. Ale nie tylko. Pracownicy firm, które zdecydują się przystąpić do programu, znajdą tam także inne produkty z grupy PZU, takie jak abonamenty medyczne PZU Zdrowie, abonamenty sportowe PZU Sport, pożyczki w ramach PZU Cash oraz oferty prawie 200 partnerów współpracujących z PZU. A są to propozycje przygotowane przez kina, sklepy, biura podróży, platformy streamingowe, szkoły językowe, restauracje czy księgarnie. Podobne rozwiązania MultiKafeteria czy MultiTeatr oferuje od lat obecna na polskim rynku marka Benefits Systems.

Ja tłumaczy PZU, dzięki platformie to pracownik sam zdecyduje, na co chce przeznaczyć przyznane mu środki z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych czy też pochodzące z nagród. Zatrudniony może też sam dodatkowo zasilić swoje konto na platformie. Za jej pośrednictwem zapozna się z ofertą ubezpieczenia grupowego dla danego zakładu pracy, wybierze abonament zdrowotny, karnet dający dostęp do blisko 3 tys. obiektów sportowych czy skorzysta z oferty zakupowej, usługowej i rabatowej partnerów PZU.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia w abonamencie w PZU

Ubezpieczyciel zapewnia, że PZU Benefity to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich zakładów pracy, a jego wdrożenie ma być proste i szybkie. Firmy korzystające z platformy będą mogły konfigurować system, dostosowując go do swoich preferencji i potrzeb. Platformę benefitową można wdrożyć niezależnie od tego, czy firma posiada inne produkty z grupy PZU.

Warto wspomnieć, że jedno ze świadczeń pozapłacowych dostępnych na plaformie to stosunkowo nowy obszar działalności dla PZU. Mowa o abonamentach sportowych, które ubezpieczyciel wprowadził do swojej oferty z końcem sierpnia tego roku. Podobnie jak w przypadku innych kart sportowych (np. Benefits Systems) użytkownik zyskuje dzięki abonamentowi dostęp do wielu różnych obiektów sportowych. Produkt jest obsługiwany w całości online w aplikacji mojePZU, a użytkownik nie musi okazywać karty przy wstępie na trening czy inne zajęcia.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies