Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aplikacja Biedronki już dostępna. Klienci mogą liczyć na szybkie płatności Blikiem

Sieć sklepów w końcu zdigitalizowała kartę lojalnościową. Smartfon może też służyć za czytnik cen

Klienci sieci sklepów Biedronka mogą już korzystać z nowej aplikacji. Oprogramowanie dostępne jest zarówno dla posiadaczy smartfonów z iOS, jak i tych z Androidem. Jedną z nowości wprowadzonych przez popularny dyskont, jest szybka płatność Blik, bez wpisywania kodu – wystarczy przyłożyć telefon do terminala i zaakceptować płatność w apce bankowej. Za tę nowość w apce odpowiadają Pekao oraz operator płatności Tpay.

Przeczytajcie także: Fińskie Efecte chce przejąć InteliWise

Na temat uruchomienia nowej aplikacji Biedronki mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl jeszcze w pierwszej połowie miesiąca. Jednak o pracach nad tym narzędziem wiadomo już od kilku miesięcy – poprzednia apka sklepu stała się archaiczna i wymagała zastąpienia. Klienci domagali się np. digitalizacji karty lojalnościowej Moja Biedronka i w końcu doczekali się takiego rozwiązania. Kartę łatwo sparować z apką, nadal można też korzystać z plastiku.

Przeczytajcie także: PayPro i Conotoxia z nowymi zezwoleniami

Aplikacja zapisuje historię transakcji (o ile korzysta się z karty Moja Biedronka), więc łatwo śledzić, co zostało zakupione. Smartfon może też pełnić funkcję czytnika cen – wystarczy nim zeskanować kod kreskowy produktu. Klient znajdzie również w apce gazetki z aktualną ofertą i promocjami, może także liczyć na spersonalizowane oferty, w tym rabaty. Mają być one dobierane na podstawie preferencji zakupowych użytkownika. Konsument po wybraniu sklepu, w którym najczęściej robi zakupy, może też sprawdzać, czy konkretny produkt jest w nim dostępny.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies