Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klimat, rozwój, biznes. 25 maja zapraszamy na największe w Polsce wydarzenie odpowiedzialnego biznesu

W Centrum EXPO XXI w Warszawie już po raz dziewiąty odbędą się Targi CSR

Największe w Polsce wydarzenie dotyczącego społecznej odpowiedzialności biznesu powraca do formuły stacjonarnej. Już 25 maja, w następną środę, w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się, po raz dziewiąty, Targi CSR. Organizator, którym jest Forum Odpowiedzianego Biznesu, zapewnia, że wstęp oraz udział we wszystkich spotkaniach w ramach targów jest bezpłatny.

Przeczytajcie także: 9 czerwca ogłosimy zdobywców tegorocznych nagród Cashless Fintech

Dla gości przygotowano część wystawienniczą, konferencyjną oraz Strefę różnorodności.

– 9. Targi, których hasło przewodnie to triada Klimat – Rozwój – Biznes, stanowić będą przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm i organizacji w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju. Wszyscy z radością obserwujemy rosnące znaczenie tematyki ESG. Z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że to jeden z trendów, które będą kształtowały rzeczywistość w najbliższych latach. W jakim kierunku powinien podążać teraz biznes? Po jakie rozwiązania sięgać? Na czym polegają wyzwania stojące przed firmami? Na te i wiele innych tematów porozmawiajmy 25 maja 2022 r. w Centrum EXPO XXI. Do zobaczenia! – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Przeczytajcie także: Wiceprezeska BNP Paribas: stawiamy na chmurę

Z oferty Targów CSR skorzystają nie tylko przedstawiciele biznesu prowadzący działania w obszarze zrównoważonego rozwoju. Oprócz najwyższej kadry zarządzającej, menedżerek i menadżerów ds. CSR, ESG, HR, PR czy marketingu, wydarzenie to jest skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych, studentek i studentów, osób pracujących w mediach, w firmach dostarczających rozwiązania w zakresie CSR, osób działających w administracji publicznej, a także konsumentek i konsumentów zainteresowanych działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Partnerem głównym wydarzenia jest Santander Bank Polska. Pozostali partnerzy to: DB Cargo Polska, ERGO Hestia, LPP, Miasto Stołeczne Warszawa, CSR Europe oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

Serwis informacyjny cashless.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym.
Więcej informacji na stronie: www.odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies