Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kto zostanie najbardziej wpływową kobietą polskiej branży płatniczej 2022? Ogłoszenie wyników rankingu już 8 marca

Tegoroczny ranking to już czwarta edycja projektu, zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2019 roku

Redakcja serwisu cashless.pl już po raz czwarty ogłosi w tym roku wyniki rankingu wschodzących gwiazd oraz najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Kapituła rankingu zgłosiła w tym roku rekordową liczbę kandydatek – w obu kategoriach było ich ponad 60. Wybór zwyciężczyń nie był więc prosty. Ogłoszenie ich nazwisk nastąpi podczas Cashless Club, który odbędzie się wieczorem, 8 marca bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Oto wyniki plebiscytu Cashless Pay 2021

Celem rankingu jest zwrócenie uwagi na nierówności, jakie występują na polskim rynku usług finansowych, i promowanie kobiet, którym udaje się mimo to odnosić sukcesy. Branża płatnicza należy do najnowocześniejszych sektorów polskiej gospodarki, ale pod względem równouprawnienia zawodowego płci sytuacja nie jest w niej idealna. W poprzednich edycjach rankingu wygrywały Joanna Erdman (obecnie wiceprezes fundacji Polska Bezgotówkowa) oraz dwukrotnie Joanna Seklecka (prezes spółki eService).

Przeczytajcie także: Tak wyglądał ranking wpływowych kobiet w 2021 roku

Wkrótce po ogłoszeniu wyników rankingu w serwisie cashless.pl pojawi się raport z sylwetkami 20 najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej oraz 10 najjaśniej świecących wschodzących gwiazd polskich płatności. W dokumencie znajdzie się także metodyka rankingu i skład kapituły, która dokonała wyboru zwyciężczyń rankingu. Partnerami głównymi tegorocznego rankingu są Mastercard i Visa, a partnerem wspierającym firma TAG Systems.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies