Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności odroczone w ochronie zdrowia. Spółka MediRaty zmienia nazwę na LM Pay

LM Pay zapewnia finansowanie usług medycznych w ramach produktów: MediRaty, PayPlus, PayDent, PayCode

Spółka MediRaty zmieniła nazwę. Obecnie funkcjonuje jako LM Pay. Zmiana wynika z rozwoju firmy, której portfolio usług jest już znacznie szersze niż usługa MediRaty, polegająca na udzielaniu pożyczek na zabiegi i leczenie w komercyjnych placówkach medycznych i weterynaryjnych.

Przeczytajcie także: PZU wprowadza abonamenty medyczne dla klientów indywidualnych

– Nowa nazwa LM Pay odzwierciedla rozwój naszych płatności odroczonych za usługi estetyczne, medyczne, stomatologiczne, pod nazwami: PayPlus, PayDent, a także rozwój naszej najnowszej usługi, dostępnej online: PayCode, która umożliwia uzyskanie limitu do 5000 zł na skorzystanie z wyżej wymienionych usług – tłumaczy w rozmowie z serwisem cashless.pl Paweł Olewiński, dyrektor marketingu i PR w LM Pay.

Po przekształceniu MediRaty w LM Pay zmieniła się również forma działalności podmiotu – ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. A nowe logo firmy wygląda tak:

Przeczytajcie także: ComperiaRaty współpracuje z kliniki.pl

PayPlus i PayDent to świadczone przez LM Pay (wcześniej: MediRaty) usługi odraczania płatności za zabiegi medyczne i estetyczne. W klinikach i gabinetach udostepniających tę metodę płatności klient może zgłosić chęć odłożenia zapłaty o 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożenia spłaty na 4, 8 lub 12 rat. Umowę zatwierdza SMS-em i również SMS-owo dostaje dane do przelewu, którym ureguluje później swoją należność.

Z kolei w PayCode klient z wyprzedzeniem pobiera na swój smartfon i w ten sposób uzyskuje na 90 dni limit kredytowy do 5 tys. zł. Za zabiegi i usługi medyczne płaci, podając swój kod.

Fot. freepik.com/racool_studio/

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies