Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności odroczone w ochronie zdrowia. Spółka MediRaty zmienia nazwę na LM Pay

LM Pay zapewnia finansowanie usług medycznych w ramach produktów: MediRaty, PayPlus, PayDent, PayCode

Spółka MediRaty zmieniła nazwę. Obecnie funkcjonuje jako LM Pay. Zmiana wynika z rozwoju firmy, której portfolio usług jest już znacznie szersze niż usługa MediRaty, polegająca na udzielaniu pożyczek na zabiegi i leczenie w komercyjnych placówkach medycznych i weterynaryjnych.

Przeczytajcie także: PZU wprowadza abonamenty medyczne dla klientów indywidualnych

– Nowa nazwa LM Pay odzwierciedla rozwój naszych płatności odroczonych za usługi estetyczne, medyczne, stomatologiczne, pod nazwami: PayPlus, PayDent, a także rozwój naszej najnowszej usługi, dostępnej online: PayCode, która umożliwia uzyskanie limitu do 5000 zł na skorzystanie z wyżej wymienionych usług – tłumaczy w rozmowie z serwisem cashless.pl Paweł Olewiński, dyrektor marketingu i PR w LM Pay.

Po przekształceniu MediRaty w LM Pay zmieniła się również forma działalności podmiotu – ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. A nowe logo firmy wygląda tak:

Przeczytajcie także: ComperiaRaty współpracuje z kliniki.pl

PayPlus i PayDent to świadczone przez LM Pay (wcześniej: MediRaty) usługi odraczania płatności za zabiegi medyczne i estetyczne. W klinikach i gabinetach udostepniających tę metodę płatności klient może zgłosić chęć odłożenia zapłaty o 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożenia spłaty na 4, 8 lub 12 rat. Umowę zatwierdza SMS-em i również SMS-owo dostaje dane do przelewu, którym ureguluje później swoją należność.

Z kolei w PayCode klient z wyprzedzeniem pobiera na swój smartfon i w ten sposób uzyskuje na 90 dni limit kredytowy do 5 tys. zł. Za zabiegi i usługi medyczne płaci, podając swój kod.

Fot. freepik.com/racool_studio/

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies