Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zapraszamy do udziału w plebiscycie Cashless Pay 2021. Wybierzcie najciekawsze usługi płatnicze i wygrajcie iPhone’a

Jeżeli pracujecie w firmie działającej w branży płatniczej, możecie też ją dodać do Panoramy polskich płatności

Redakcja serwisu cashless.pl już po raz drugi organizuje plebiscyt Cashless Pay. W tegorocznej edycji przygotowaliśmy głosowanie na najciekawsze rozwiązanie płatnicze, jakie miało premierę w mijającym roku oraz najciekawszą (nie koniecznie najpiękniejszą) kartę płatniczą, jaka została wprowadzona na rynek w 2021 r. Aby zagłosować, wystarczy wybrać kandydata i przesłać do nas wypełnioną ankietę dostępną pod bannerem poniżej.

Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody. Są to m.in. smartfon iPhone, zegarek Apple Watch oraz opaski z funkcją płatniczą Xiaomi Band. Aby dać sobie szansę na wygraną, należy uzasadnić swój głos – nagrody pojadą do czytelników, którzy zrobią to w najciekawszy sposób. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem mejla podanego w ankiecie. Na Wasze głosy czekamy do 10 stycznia 2022 r. Wyniki ogłosimy 27 stycznia.

Przeczytajcie także: Nowe usługi w serwisie bezpieczny.pl

Plebiscytowi Cashless Pay 2021 towarzyszyć będzie premiera Panoramy polskich płatności. To projekt gromadzący w jednym miejscu informacje na temat wszystkich najważniejszych firm działających w branży płatniczej w Polsce. Jeśli pracujecie w firmie, która świadczy jakiekolwiek usługi związane z płatnościami, napiszcie do nas na adres kontakt@cashless.pl z PPP 2021 w tytule. Będziecie mieć pewność, że Waszej firmy nie zabraknie w tegorocznej Panoramie polskich płatności.

Panorama polskich płatności oraz wyniki plebiscytu Cashless Pay 2021 znajdą się w raporcie, który opublikujemy pod koniec stycznia przyszłego roku. Raport będzie można przeczytać na stronie cashless.pl i będzie zawierał wiele ekskluzywnych danych obrazujących rozwój płatności w Polsce. Partnerami głównymi Panoramy polskich płatności są Visa oraz Santander Bank Polska, a partnerem technologicznym PayPo.

Przeczytajcie także: Spółka Anny Streżyńskiej dostała zezwolenie od KNF

Wśród produktów i usług nominowanych w tegorocznej edycji plebiscytu znalazły się: Allegro Pay, aplikacja mobilna Payeye, Blik C (zbliżeniowy), Cash Card (karta do wpłat gotówki od Pekao), implanty płatnicze Walletmor, karta biometryczna Banku Pocztowego, Karta wpłatnicza zrzutka.pl, One Click Blik Allegro (szybki proces płatniczy za zakupy internetowe), Payka (płatności odroczone za rachunki domowe), raty Mastercard w terminalu płatniczym, Spark Pay, Swatch Pay, wirtualne karty Diners Club, rozwiązanie Visa Mobile oraz Xiaomi Pay.

Wśród kart nominowanych w plebiscycie Cashless Pay 2021 znalazły się: karta debetowa Aion Banku, karta biometryczna Pocztowego, Visa AliExpress Citi Handlowego, karta z ekotworzywa Credit Agricole, karta dla skarbnika szkolnego od Klasomatu, karta na 29. Finał WOŚP od mBanku, karta debetowa Nest Banku (nowy wzór), metalowa Visa Business od PKO BP, pionowa debetówka Santandera, nowy, pionowy wzór karty młodzieżowej od SGB oraz firmowa Visa z nowym wzorem od Volkswagen Banku.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies