Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander zapowiada kilka nowości w bankowości internetowej i aplikacji

Klient zobaczy na ekranie nie tylko zaksięgowane transakcje, ale też te oczekujące na realizację, w tym blokady kartowe czy transakcje odrzucone

Santander informuje za pośrednictwem strony internetowej, jakie nowości przygotował dla użytkowników bankowości elektronicznej. Bank zapowiada m.in. tymczasowe blokowanie karty, jeśli wykryje podejrzane transakcje. Poinformuje o tym klienta za pomocą SMS-a i poprosi o weryfikację płatności. Można to zrobić logując się do bankowości internetowej.

Przeczytajcie także: Revolut wreszcie uruchamia Apple Pay dla juniorów

Bank zapowiedział, że po zmianach użytkownik bankowości internetowej zobaczy na pulpicie nie tylko zaksięgowane transakcje, ale też te oczekujące na realizację, w tym blokady kartowe czy transakcje odrzucone. Stan konta ma być z kolei szybciej aktualizowany po przelewie. W serwisie transakcyjnym nie wymaga to dodatkowej czynności, ale w aplikacji trzeba przeciągnąć palcem w dół po ekranie smartfona, by odświeżyć odczyt salda. Także w aplikacji będzie można zrezygnować z wyciągu papierowego i włączyć bezpłatny eWyciąg (wyciąg elektroniczny).

Przeczytajcie także: mBank zapowiada nowe usługi, w tym platformę e-commerce

Instytucja deklaruje także uporządkowanie zakładki "Twoje sprawy" – stanie się ona spójna z pozostałymi elementami aplikacji Santander mobile. Zarówno w tej zakładce, jak i w Kontakcie w bankowości internetowej, pojawi się opcja złożenia reklamacji. Bank będzie też przypominał o odświeżeniu zgody na agregowanie danych kont innych instytucji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies