Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oney wchodzi w e-commerce. Na początek firma zaoferuje kredyty klientom sklepu internetowego Leroy Merlin

Integracja OneyRaty ze sklepem internetowym leroymerlin.pl realizowana jest za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Specjalizująca się dotychczas w obsłudze kredytowej sklepów stacjonarnych firma Oney Polska będzie oferować swoje usługi również w sektorze e-commerce. Spółka wykorzysta w tym celu rozwijane przez siebie narzędzie OneyRaty.

Przeczytajcie także: Fintechowe raty w sklepach stacjonarnych

OneyRaty to tworzona we współpracy z fintechem Smartney usługa, która została wprowadzona jako narzędzie do samodzielnego pozyskiwania kredytu na zakupy w tradycyjnych sklepach. Wystarczy, że korzystając ze swojego smartfona, klient złoży wniosek kredytowy na stronie oneyraty.pl, do czego potrzebuje jedynie dowodu osobistego i dostępu do bankowości internetowej. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji akceptuje umowę i płaci w kasie, pokazując na smartfonie wygenerowany dla niego kod.

Teraz to rozwiązanie będzie dostępne również dla klientów sklepu internetowego Leroy Merlin, dla którego Oney jest obecnie wyłącznym dostawcą kredytów online’owych. Klienci marketu mogą tą metodą sfinansować zakupy o wartości do 30 tys. zł. Integracja OneyRaty ze sklepem internetowym leroymerlin.pl realizowana jest za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Przeczytajcie także: OneyRaty dostępne w Auchan

Uruchomiona w kwietniu tego roku usługa OneyRaty jest dostępna w sieciach Auchan, Decathlon, w Leroy Merlin i w salonach Lynx Optique. A od niedawna mogą ją oferować także podmioty z branży fitness, których klienci w ten sposób rozłożą na raty płatności za swoje karty członkowskie, treningi personalne czy plany dietetyczne.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies