Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa promuje swoje usługi. Oferuje nauczycielom rok abonamentu telefonicznego prawie za darmo

Nauczyciele mogą rozmawiać i SMS-ować przez rok bez limitu, jeśli przejdą do NAU Mobile i wyrażą zgody marketingowe

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa przygotowała promocję dla pracowników oświaty. Oferuje im prawie za darmo roczny abonament telefoniczny. Nauczyciele i osoby pracujące w edukacji będą mogli bez limitu rozmawiać i wysyłać SMS-y, a także dostaną do wykorzystania 10 GB internetu miesięcznie.

Przeczytajcie także: Abonament w PZU nie będzie się wiązał z dodatkowymi kosztami

Aby skorzystać z oferty, należy zdecydować się na nowy numer lub przenieść swój dotychczasowy do NAU Mobile. NAU Mobile to telefonia komórkowa z zasięgiem sieci Plus, stworzona przez agencję ubezpieczeniową z myślą o nauczycielach. Jedynym kosztem, jaki poniesie pracownik oświaty, jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Osoby zainteresowane tą promocją powinny zostawić kontakt do siebie na stronie https://edu.naumobile.pl, a następnie w rozmowie z konsultantem NAU potwierdzić fakt wykonywania zawodu nauczyciela, wyrazić wolę przystąpienia do akcji promocyjnej oraz wyrazić zgody marketingowe. Pula promocyjnych abonamentów jest ograniczona do 30 tys.

Przeczytajcie także: Tesla będzie na bieżąco wyceniać, ile składki powinien płacić kierowca

Jak podkreślono w regulaminie, celem akcji jest pozyskanie nowych klientów, promowanie i zwiększanie rozpoznawalności marki organizatora oraz zwiększanie świadomości uczestników promocji o ofercie ubezpieczeniowej oferowanej przez organizatora. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa to bowiem podmiot, który od ponad 20 lat działa na rynku ubezpieczeniowym, oferując polisy głównie dla pracowników oświaty i ich rodzin, a także NNW dla uczniów. Jak podaje agencja, obecnie ubezpiecza ponad 500 tys. nauczycieli i ich rodzin.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies