Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja od BNP Paribas. Limit odnawialny Allegro dostępny także w innych sklepach

BNP Paribas umożliwia dostęp do limitu odnawialnego Allegro za pośrednictwem wirtualnej karty, którą można płacić także w sklepach stacjonarnych

BNP Paribas przygotował promocję dla osób korzystających z limitu odnawialnego Allegro. Jeżeli używają one karty wirtualnej, to do 31 grudnia tego roku mogą rozkładać płatności za zakupy na 4, 5 lub 6 rat zero proc.

Przeczytajcie także: PZU zaoferuje ubezpieczenia kierowcom Ubera i Bolta

Wirtualną kartę można dodać do portfela Apple Pay lub Google Pay i płacić nią mobilnie. Narzędzie przyda się także podczas zakupów w sieci - wówczas wystarczy podać dane karty i potwierdzić transakcję wybranym sposobem autoryzacji. Osoby zainteresowane kartą wirtualną, skorzystają z niej przy pomocy aplikacji mobilnej GOmobile dostępnej zarówno z Google Play, jak i App Store. Istnieje też opcja uruchomienia tego rozwiązania w bankowości internetowej GOonline.

Co ciekawe, BNP Paribas pozwala płacić kartą wirtualną w ramach limitu Allegro nie tylko na popularnej platformie e-commerce. Klienci mogą jej użyć we wszystkich sklepach stacjonarnych i online, w których akceptowane są karty Mastercard. Usługa pozwala korzystać z okresu bezodsetkowego do 56 dni lub spłacić zobowiązanie w równych ratach (od 6 do 48) kapitałowo-odsetkowych.

Przeczytajcie także: Vinted pod lupą UOKiK

Limit kredytowy, w ramach którego można robić zakupy na Allegro, został wprowadzony przez bank już kilka lat temu. Każda spłacona rata kapitałowa zwiększa kwotę dostępnych środków, dzięki czemu można z nich korzystać od nowa.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies