Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fundacja Polska Bezgotówkowa rozszerza swój flagowy program. Pomoże instytucjom z sektora publicznego w obsłudze płatności online

Koszty instalacji i obsługi płatności online będą finansowane w ramach programu Polska Bezgotówkowa do 2025 r.

Fundacja Polska Bezgotówkowa poszerzyła zakres swojego programu o wsparcie instytucji z sektora publicznego w obsłudze płatności online. Mogą z niego skorzystać m.in. urzędy centralne, samorządy, sądy i placówki publicznej służby zdrowia.

Przeczytajcie także: Miasta powinny wykorzystywać systemy płatnicze do poprawy usług dla mieszkańców

Program jest kierowany do tych instytucji, które dotychczas nie obsługiwały płatności online. Do końca 2025 r. mogą one skorzystać ze wsparcia, w ramach którego Fundacja pokryje koszty związane z wdrożeniem i obsługą transakcji online.

Jak komentuje Grażyna Ciurzyńska, prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, pandemia spowodowała zmianę preferencji klientów w zakresie płatności bezgotówkowych, tak w sektorze e-commerce, jak i w obszarze usług publicznych. – Sprzyja temu bardzo dobrze przygotowana infrastruktura sieciowa w Polsce i skokowo rosnąca liczba dostępnych usług cyfrowych w ramach e-administracji. Potrzeby obywateli nie są nam obce, stąd decyzja o rozszerzeniu naszego Programu o płatności online dla instytucji z sektora publicznego – tłumaczy Grażyna Ciurzyńska.

Przeczytajcie także: BNP Paribas będzie wynajmował klientom elektronikę

Do obsługi płatności online dla podmiotów publicznych przygotowują się agenci rozliczeniowi uczestniczący w Programie. Więcej informacji o płatnościach online w sektorze publicznym można znaleźć na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies