Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aion wytacza działa na Revoluta. Teraz pożycza ze stałym oprocentowaniem 6,7 proc.

RRSO w przypadku nowych pożyczek z Aion Banku wynosi 6,91 proc.

Aion Bank poinformował, że jego klienci mogą się ubiegać o pożyczki gotówkowe na nowych, lepszych warunkach. Instytucja oferuje stałe oprocentowanie 6,7 proc. (RRSO 6,91 proc.), brak prowizji i dodatkowych kosztów, jak na przykład ubezpieczenie. O kredyt mogą się starać zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci Aion Banku.

Przeczytajcie także: Google jednak nie wprowadzi rachunków bankowych

Klienci mogą składać wnioski przez stronę internetową banku. Wszystko odbywa się cyfrowo. Można wystąpić o maksymalnie 90 tys. zł, a najdłuższy okres spłaty to 96 miesięcy.

Aion zapewnia, że dostępność oferty nie jest zależna od formy zatrudnienia czy branży, w jakiej pracuje aplikujący, jego źródła dochodu czy kwoty pożyczki, o którą się ubiega. Z finansowania mogą skorzystać również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą czy freelancerzy.

Przeczytajcie także: Curve Pay już w Polsce

Jak informuje bank, w ramach współpracy z Mastercard użytkownik może w łatwy sposób potwierdzić swój dochód, a weryfikacja tożsamości następuje również mobilnie, z użyciem smartfona. Wyliczono, że przy całkowitej kwocie 13 tys. zł (bez kredytowanych kosztów), klient musi spłacić 14155 zł przy 30 równych ratach po 471,84 zł. Minimalny okres spłaty to trzy miesiące.

Nowa oferta Aion Banku to prawdopodobnie odpowiedź na działania konkurencji. Nie dalej niż tydzień temu informowaliśmy, że Revolut zwiększa limity w kartach kredytowych oraz kredytach konsumenckich i wydłuża okres spłaty. W przypadku pożyczek stopa procentowa jest taka sama dla wszystkich klientów i wynosi 6,99 proc., ale wysokość prowizji zależy od zdolności kredytowej. Revolut podaje, że RRSO wynosi tu 14,42 proc. Z ofertą pożyczkową ruszył również Raiffeisen Digital Bank. Przez aplikację RDB można pożyczyć do 100 tys. zł, a maksymalny okres spłaty wynosi 60 miesięcy.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies