Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
System transakcyjny BOS z wyróżnieniem Fintech Technology Award

System transakcyjny BOS został stworzony przez firmę technologiczną INCAT

Ten tydzień upłynął pod znakiem jednej z najważniejszych konferencji polskiej branży finansowej – Fintech Insurtech Digital Congress. W tej edycji Kongresu Kapituła przyznała nagrody specjalne dla innowacyjnych projektów i wdrożeń w branży fintech i finance. Wyróżnienie w kategorii Fintech Technology Award otrzymał system transakcyjny BOS, stworzony przez firmę technologiczną INCAT.

Przeczytajcie także: Jak za pomocą systemu transakcyjnego budować przewagę rynkową?

BOS to kompleksowy system transakcyjny dla nowoczesnych podmiotów finansowych, który umożliwia fintechom, challenger bankom i digital bankom sprawne zarządzanie rachunkami i transakcjami finansowymi. To elastyczne rozwiązanie, adresujące wszystkie potrzebne funkcjonalności, wymagane przy prowadzeniu działalności finansowej, z uwzględnieniem funkcjonalnej elastyczności i skalowalności. Na tę chwilę BOS ma za sobą już 4 komercyjne wdrożenia dla międzynarodowych fintechów, w których pełni rolę centrum ekosystemu finansowego.

– Szybki time-to-market, kompleksowość oraz elastyczność naszego rozwiązania, stojąca w opozycji do tradycyjnych systemów transakcyjnych stanowi największą siłę BOS-a – mówi Piotr Hanusiak, CEO INCAT i współtwórca systemu. – Wspaniale, że branża fintech docenia rozwiązania wspierające fintechy w rozwoju technologicznym i dostrzega potencjał płynący z wdrażania nowoczesnych systemów centralnych, takich jak BOS. Gdy zdecydowaliśmy się na stworzenie systemu transakcyjnego, chcieliśmy, by było to rozwiązanie maksymalnie elastyczne, pozwalające na sprawne wdrożenie i będące wsparciem, a nie przeszkodą w procesie skalowania biznesu klienta. Biorąc pod uwagę, że to już drugie ważne wyróżnienie branżowe, jakie otrzymaliśmy w tym roku, wydaje się, że nasze cele zostały osiągnięte. Jestem niezwykle wdzięczny organizatorom Kongresu za docenienie naszych starań, bo to ogromna motywacja do tego, by rozwijać się jeszcze szybciej i osiągać coraz więcej – dodaje.

Przeczytajcie także: Co gryzie polskie fintechy?

Poza BOS-em wyróżnienie otrzymali Speech Analytics, za wdrożenie opartego o sztuczną inteligencję voicebota, oraz Siemens Healthineers, za wdrożenie robota Corindus. Więcej o rozwiązaniu BOS można przeczytać tutaj: www.bosfintech.com

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: FINTECHY, INCAT

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies