Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aion oferuje 90 tys. zł, Revolut przebija na 100 tys. zł. Kto da więcej? Kredytowe szaleństwo 

Revolut oferował dotychczas kredyty w wysokości do 50 tys. zł. Podnosi limit dwukrotnie, tuż po upublicznieniu oferty Aion Banku

Revolut przed chwilą poinformował klientów, że od dzisiaj mogą ubiegać się o kredyt w wysokości nawet 100 tys. zł. Poprzednio ten fintechowy bank proponował pożyczki do 50 tys. zł, zwiększył więc limit dwukrotnie. Decyzję ogłoszono dzień po tym, jak Aion Bank, inny młody bank, od miesiąca obecny na polskim rynku, zaoferował swoim klientom kredyty w kwocie do 90 tys. zł. Revolut przebija tę ofertę.

Przeczytajcie także: Allegro Pay wychodzi z fazy testów

Kredyt od Revoluta można uzyskać na okres do 96 miesięcy. Fintech podaje w aplikacji, że reprezentatywny przykład RRSO to 7,24 proc. Zakładając, że pożyczacie 12 tys. zł, będziecie musieli spłacić 13 492,40 zł, przy oprocentowaniu 6,99 proc. jest to 40 rat po nieco ponad 337 zł. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Przeczytajcie także: Znowu głośno o płatnościach odroczonych

Jak cashless.pl informował wczoraj, Aion Bank oferuje kredyt w maksymalnej wysokości 90 tys. zł, także na okres do 96 miesięcy. Zainteresowani pożyczką o finansowanie ubiegają się całkowicie online. Po podaniu podstawowych danych na stronie internetowej banku klient otrzymuje decyzję kredytową. Użytkownik może zweryfikować swoją zdolność kredytową i potwierdzić tożsamość mobilnie, z użyciem smartfona. Środki mogą trafić na rachunek pożyczkobiorcy nawet w 30 minut. Bank dodaje też, że obecni klienci Aiona pożyczkę otrzymają bez prowizji.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies