Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NNW szkolne od Warty można już kupić online. Podanie kodu rabatowego od agenta zapewnia 10 proc. zniżki

Ubezpieczenie jest dostępne w trzech podstawowych wariantach z sumami ubezpieczenia: 10 tys. zł, 20 tys. zł i 50 tys. zł

Warta umożliwia już zdalny zakup ubezpieczenia NNW dla uczniów (a także podopiecznych żłobków i przedszkoli oraz studentów). Formularz zamówienia można znaleźć na głównej stronie ubezpieczyciela: warta.pl. Jeśli przy zakupie podacie kod rabatowy od agenta, otrzymacie 10 proc. zniżki.

Przeczytajcie także: Kocham To Dbam, nowy serwis do zakupu NNW

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach z podstawowymi sumami ubezpieczenia: 10 tys. zł, 20 tys. zł i 50 tys. zł. Warunki ochrony przewidują wypłatę w przypadku stałego uszczerbku na zdrowiu (procent orzeczonego uszczerbku wpływa na wysokość kwoty), w przypadku śmierci w nieszczęśliwym wypadku (ze zwiększoną sumą w razie śmierci w wypadku komunikacyjnym lub w wypadku w szkole) oraz rekompensatę w stałej kwocie za uraz bez orzeczonego stałego uszczerbku. Ubezpieczony może także liczyć m.in. na organizację pomocy po nieszczęśliwym wypadku, zwrot w ramach określonych limitów kosztów leczenia i kosztów zakupu sprzętu ortopedycznego oraz drobne kwoty zasiłku w razie pobytu w szpitalu i w razie niezdolności do nauki.

Przeczytajcie także: Robert Sokołowski na czele Netriska

Warta umożliwia również zmodyfikowanie sum ubezpieczenia z podstawowej oferty i wybranie nawet bardzo niskich kwot, takich jak 3 tys. zł czy nawet 1 tys. zł. Warto jednak mieć na uwadze, że tak niskie sumy czynią produkt wydmuszką, bo poszkodowany za 1 proc. uszczerbku na zdrowiu otrzymuje zaledwie odpowiednio 30 zł i 10 zł. Dla przykładu złamanie ręki to uszczerbek na poziomie 3 proc. (a więc odpowiednio 90 zł i 30 zł odszkodowania).

Najlepiej jest zatem wybierać najwyższą możliwą sumę ubezpieczenia, na którą klient może sobie pozwolić. W ofercie Warty maksimum to wspominane 50 tys. zł, natomiast na rynku są dostępne również wyższe kwoty.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies