Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Żabka i Totalizator Sportowy upraszczają system loteryjny. Lottomat nie będzie potrzebny

Nowe rozwiązanie będzie stopniowo wprowadzane w kolejnych sklepach sieci. Docelowo ma się pojawić we wszystkich placówkach

Żabka poinformowała o nowym rozwiązaniu opracowanym wspólnie z Totalizatorem Sportowym. Pozwoli ono zagrać w gry Lotto bez użycia Lottomatu. W efekcie klienci skorzystają z oferty loteryjnej i zapłacą za nią w jednej transakcji. Oznacza to uproszczenie i przyspieszenie całego procesu. Początkowo system będzie funkcjonował w wybranych sklepach sieci, z czasem spółka zamierza go wprowadzić do wszystkich swoich placówek.

Przeczytajcie także: Amazon odwiedzają miliony klientów z Polski

Nowe rozwiązanie polega na integracji dwóch systemów: kasowego Żabki oraz online Totalizatora Sportowego. Kluczowym elementem usługi jest dotykowy panel loteryjny z zainstalowaną aplikacją terminalową. To z jego pomocą klient w jednym miejscu weźmie udział w loterii i zapłaci za nią. Żabka informuje w swoim komunikacie, że liczy na rozszerzanie współpracy z Totalizatorem Sportowym. Może to owocować kolejnymi nowościami, np. loteriami promocyjnymi w sieci sklepów.

Przeczytajcie także: PKO BP wprowadza nowe udogodnienia dla firm

W serwisie cashless.pl przeczytacie też o innych innowacjach Żabki. Popularna sieć uruchomiła w czerwcu pierwszy sklep typu Żappka Store. W obiekcie nie ma ani obsługi, ani nawet kas, a zakupy robi się z wykorzystaniem aplikacji żappka. Placówka jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kilka tygodni temu wystartowała także usługa Zostaw paczkę w Żabce. To propozycja dla osób, które np. handlują w internecie, ale nie chcą lub nie mogą spotkać się z odbiorcą w domu. Jedna strona transakcji zostawia przesyłkę w sklepie, a druga odbiera ją, podając wcześniej kod odbioru.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies