Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Czego słuchać w wakacyjny weekend? Na platformach streamingowych jest już dostępny kolejny odcinek Bezgotówkowego podcastu

Audycji można wysłuchać m.in. w serwisach Apple Podcasts i Spotify

Jak co tydzień, u progu weekendu zapraszamy Was do wysłuchania kolejnego odcinka Bezgotówkowego podcastu. Znajdziecie tam wybrane przez redakcję cashless.pl najważniejsze informacje i ciekawe nowinki, o których pisaliśmy w mijającym tygodniu w naszym serwisie.

Przeczytajcie także: Znika kolejna marka z rynku ubezpieczeniowego

W trzynastym odcinku Bezgotówkowego podcastu usłyszycie o biometrycznej karcie płatniczej Thales i będziecie mogli się wraz z nami zastanowić, czy to rozwiązanie będzie hitem, czy pozostanie jedynie ciekawostką bez przyszłości. Dowiecie się też, że poszerzyło się grono banków umożliwiających swoim klientom płacenie zegarkami marki Swatch. Po Aliorze i Getinie płatności Swatch Pay wdrożył BNP Paribas. Z kolei Millennium uruchomiło wyczekiwane przez niektórych płatności zbliżeniowe Blikiem. Z usługi może już korzystać pierwsza grupa klientów banku.

Przeczytajcie także: Już w ponad 170 miastach możecie płacić za parkowanie za pomocą aplikacji

Fanów fintechów zapewne zainteresuje informacja, że Revolut uzupełni listę walut, w których można gromadzi środki na koncie w jego aplikacji. Do już obsługiwanych ponad 30 dołączy ukraińska hrywna. A na koniec ciekawostka ze świata ubezpieczeń – coraz rzadziej będziecie się spotykać z sytuacją, że ubezpieczyciel zwleka z wypłatą odszkodowania w oczekiwani na notatkę policyjną. Dzięki rozwiązaniu przygotowanemu przez UFG oraz wyposażeniu policjantów w mobilne urządzenia do sporządzania notatek informacje o zdarzeniu są dostępne dla ubezpieczyciela zwykle nie więcej niż dwie godziny po szkodzie.

Trzynasty odcinek podcastu jest już dostępny w popularnych serwisach streamingowych, m.in. Spotify czy Apple Podcasts. Możecie go również wysłuchać, klikając na odtwarzacz poniżej.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies