Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pierwsza taka integracja w polskiej bankowości mobilnej. SGB wprowadził do aplikacji usługi Garmina

Nowa funkcja od Garmina dostępna już w SGB Mobile pozwala monitorować aktywność fizyczną i dane dotyczące organizmu

Operator aplikacji SGB Mobile poinformował, że pojawiła się w niej nowa usługa: Active. Została stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń marki Garmin. Za sprawą połączenia apki Garmin Connect z SGB Mobile, możliwe jest monitorowanie w bankowości mobilnej kondycji oraz aktywności sportowej. Mowa o liczbie wykonanych kroków, przebytym dystansie, tętnie, spalonych kaloriach czy saturacji. Instytucja zapowiedziała, że wkrótce pojawią się także wyzwania z nagrodami. SGB jest pierwszym bankiem na polskim rynku, który wprowadził tego rodzaju funkcje do swojej aplikacji na smartfony.

Przeczytajcie także: Płatności Pay&Go już na wszystkich stacjach własnych Lotosu

Bank SGB przyzwyczaił już swoich klientów do ciekawych nowości wprowadzanych w apce. Jeszcze w 2019 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że pojawi się w niej moduł do zarządzania subskrypcjami, co później się stało. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą w prosty sposób włączać i wyłączać płatności za takie usługi jak Netflix czy Spotify.

Przeczytajcie także: PZU pomyślało o posiadaczach telefonów marki Huawei

SGB deklaruje chęć dalszego rozwoju swojej aplikacji. Jednym z istotnych projektów było wprowadzenie rozbudowanego procesu cyfrowego onboardingu (chodzi o aktywację usług przez klienta). Ułatwiające to rozwiązanie współtworzone z firmą Identt pozwalać będzie na pozyskiwanie nowych klientów online w szybki i bezpieczny sposób. Dotyczy to zakładania konta, zamawiania nowej karty czy podpisywania umów. Prowadzenie prac nad zakładaniem kont przez selfie potwierdził podczas niedawnego programu Cashless Live, Błażej Mika, wiceprezes Banku SGB. Zapowiedział też wówczas, że jeszcze w wakacje w SGB Mobile pojawi się autoryzacja mobilna.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies