Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU pomyślało o posiadaczach telefonów marki Huawei. Do AppGallery trafiła apka mojePZU

Na razie z aplikacji mojePZU mogą korzystać użytkownicy starszych urządzeń z systemem GMS

Aplikacja mojePZU trafiła do AppGallery, czyli sklepu z oprogramowaniem na urządzenia marki Huawei. Już teraz mogą ją pobierać użytkownicy starszych telefonów producenta, z systemem Google Mobile Services. A wkrótce mojePZU ma zostać zintegrowane również z Huawei Mobile Services, dzięki czemu będzie dostępne także dla posiadaczy nowych urządzeń tej marki.

Przeczytajcie także: PZU odświeżyło swoją aplikację mobilną

Za pomocą mojegoPZU klienci instytucji mogą załatwiać różne sprawy związane z ubezpieczeniami i finansami. Przez aplikację można m.in. zgłosić szkodę, sprawdzić jej status, kupić wybrane ubezpieczenia i przeglądać swoje polisy, a także inwestować oszczędności. Serwis umożliwia również klientom posiadającym ubezpieczenia zdrowotne zapisywanie się na wizyty czy przechowywanie dokumentacji medycznej. Z funkcji tych można korzystać zarówno za pomocą aplikacji mobilnej, jak i portalu dostępnego przez przeglądarkę internetową. Łączna liczba użytkowników serwisu mojePZU to 2 mln osób. Więcej o jego funkcjach przeczytacie w tekście: Portale dla klientów ubezpieczycieli. Do czego się przydają?

Przeczytajcie także: Ubezpieczyciele nie lubią sprzedawać przez własne apki

Natomiast w AppGallery umieszczono już ponad 1 tys. aplikacji przeznaczonych na polski rynek (globalnie powstało ich 120 tys.). Z sektora bankowego w tym gronie znaleźć można apki: Aliora, mBanku, Millennium, Pekao, PKO BP, Nest Banku, Getin Noble Banku czy Credit Agricole. Swoje rozwiązania na platformie umieścili też operatorzy różnych usług, wśród nich SkyCash, Inpost, eDO App, moBiLET, Autopay czy Jakdojade.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies