Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU odświeżyło swoją aplikację mobilną. Oto nowa szata graficzna oraz układ funkcji apki mojePZU

Duża aktualizacja aplikacji mojePZU jest już dostępna na telefonach z systemami iOS i Android

PZU udostępniło swoim klientom nową wersję aplikacji mobilnej mojePZU. Aktualizację można już pobrać zarówno ze sklepu Google Play, jak i z marketu App Store. Wraz z nią pojawia się zmieniona szata graficzna oraz nowy sposób prezentacji funkcji oprogramowania.

Przeczytajcie także: PZU pomoże w poszukiwaniu zaginionych dzieci

Zamiast dotychczasowego ekranu głównego, podzielonego tematycznie na obszary: majątkowy, życiowy, zdrowotny i finansowy, użytkownicy zobaczą czteroelementowy pulpit, uporządkowany funkcjonalnie. W zakładce Produkty klienci znajdą informacje o swoich umowach. W zakładce Szkody mogą zgłosić szkodę z polisy lub sprawdzić jej status, a w Ofertach będą mogli poznać przygotowane i spersonalizowane propozycje nowych produktów.

Natomiast w zakładce Kup online w jednym miejscu znajdą się produkty, które można kupić za pośrednictwem aplikacji, takie jak ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne, życiowe, NNW, wizyty lekarskie lub pakiety medyczne czy produkty inwestycyjne, dostępne w ramach platformy inPZU.

Przeczytajcie także: Cashless Insurtech Live już za nami

Z kolei w nowym dolnym menu oprócz skrótu do opisanego wcześniej pulpitu dodatkowo wyszczególniono obszar zdrowia oraz obszar finansów, czwarta ikonka kieruje zaś do Klubu PZU, czyli programu lojalnościowego. W nowej wersji aplikacji dostęp do profilu użytkownika, informacje o aplikacji czy przycisk Wyloguj zostały przeniesione do rozwijanego bocznego menu z lewej strony. Ubezpieczyciel uważa, że po aktualizacji zwiększy się komfort korzystania z produktów i usług grupy PZU.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies