Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Posłuchajcie Bezgotówkowego podcastu. Drugi odcinek już dostępny w Spotify

Bezgotówkowy podcast to piątkowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń opisanych w mijającym tygodniu w serwisie cashless.pl

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią u progu weekendu zapraszamy Was do wysłuchania kolejnego odcinka Bezgotówkowego podcastu. To nowy projekt serwisu cashless.pl, kierowany szczególnie do tych czytelników, którzy są zbyt zabiegani, by na bieżąco śledzić publikowane przez nas artykuły, a także do tych osób, które wolą o nowinkach ze świata finansów słuchać niż czytać. Co tydzień w piątek będziecie mogli posłuchać podcastu z przeglądem najciekawszych tekstów opublikowanych w serwisie cashless.pl w mijającym tygodniu. Nie zabraknie też interesujących rozmów z naszymi gośćmi.

Przeczytajcie także: BP szykuje się do wprowadzenia płatności mobilnych

Drugi odcinek podcastu jest już dostępny w Spotify. Czyta Agata Rzędowska, dziennikarka radiowa na co dzień współpracująca z serwisem green-news.pl.

A w dzisiejszym odcinku znajdziecie odpowiedzi na pytania: W jaki sposób Revolut pomaga zarabiać na bitcoinach? Jak Google Maps pomoże umówić się na wizytę w banku? Czy IoT pomaga obniżyć koszty ubezpieczenia? Jak zmieni się finansowanie społecznościowe? Gotówka czy karta – zdecyduje klient czy NBP? Bezgotówkowego podcastu możecie posłuchać, klikając tutaj lub na odtwarzacz powyżej.

Przeczytajcie także: Rekordy w przekazach do i z Polski

Bezgotówkowy podcast jest pomyślany tak, by dostarczać najważniejsze informacje ze świata nowoczesnych finansów i aby każdy, kto chce być na bieżąco z wydarzeniami z tego sektora, czuł się usatysfakcjonowany. Słuchacze, którzy będą chcieli pogłębić wiedzę na wszystkie czy wybrane tematy omawiane w Bezgotówkowym podcaście, będą zachęcani do odwiedzenia serwisu cashless.pl i lektury artykułów omawiających je dokładniej.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies