Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Brakuje Wam czasu na czytanie? To nie problem. Teraz cashless.pl możecie też posłuchać. Startuje Bezgotówkowy podcast

Bezgotówkowy podcast to piątkowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń opisanych w mijającym tygodniu w serwisie cashless.pl

Serwis cashless.pl uruchomił nowy projekt, który może zainteresować m.in. osoby zbyt zabiegane, by na bieżąco śledzić nowe artykuły publikowane przez cashless.pl. Od teraz co piątek będziecie mogli posłuchać podcastów z przeglądami najciekawszych tekstów opublikowanych przez nas w mijającym tygodniu. Nie zabraknie też ciekawych rozmów z naszymi gośćmi. Pierwszy odcinek Bezgotówkowego podcastu jest już dostępny w Spotify.

Czyta Agata Rzędowska, dziennikarka radiowa na co dzień współpracująca z serwisem green-news.pl.

Przeczytajcie także: Uber będzie dostarczał paczki

Bezgotówkowy podcast to kilkunastominutowa audycja. Słuchając jej dowiecie się m.in., jakie nowe funkcje trafiły do aplikacji bankowych, jakie zaszły zmiany w usługach oferowanych w Polsce przez fintechy oraz nowoczesnych ubezpieczycieli. Bezgotówkowy podcast to także wszystko najważniejsze, co trzeba wiedzieć o płatnościach bezgotówkowych, zmianach personalnych w polskiej branży finansowej czy regulacjach dotyczących banków, fintechów i e-commerce.

Bezgotówkowy podcast jest pomyślany tak, by dostarczać najważniejsze informacje ze świata nowoczesnych finansów i aby każdy, kto chce być na bieżąco z wydarzeniami z tego sektora, czuł się usatysfakcjonowany. Słuchacze, którzy będą chcieli pogłębić wiedzę na wszystkie czy wybrane tematy omawiane w Bezgotówkowym podcaście, będą zachęcani do odwiedzenia serwisu cashless.pl i lektury artykułów omawiających je dokładniej.

Przeczytajcie także: Gdzie kupić ubezpieczenie na hulajnogę?

A pierwszego odcinka Bezgotówkowego podcastu możecie posłuchać klikając tutaj. Dziś o nowych regulacjach dotyczących walutowych transakcji płatniczych, funkcjach systemu płatności mobilnych Blik, nowym trendzie, czyli dodawaniu telemedycyny do oferty instytucji finansowych oraz o debiucie nowego rozwiązania do płatności ratalnych w sklepach stacjonarnych.

KATEGORIA
TEMAT DNIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies