Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uber też będzie dostarczał paczki. Usługa ma być dostępna dla klientów z Warszawy

Uber zapowiedział zmiany na swojej platformie. Dotyczą Uber Connect, Reserve i Hourly. Nowe funkcje ma też zyskać Uber Eats

Jak podaje portal Business Review, Uber zapowiedział wprowadzenie nowości w ramach swojej platformy. Mowa o dodaniu lub rozszerzeniu dostępu do takich usług jak Uber Connect, Reserve i Hourly.

Przeczytajcie także: Jakie ubezpieczenie na hulajnogę?

W ramach Uber Connect m.in. polscy klienci będą mogli wysyłać przesyłki za pośrednictwem Ubera. Paczkę nadaje się za pomocą aplikacji i przekazuje kierowcy, który zawozi ją do adresata. Ta usługa, dostępna dotychczas na kilku innych rynkach, trafi teraz do klientów w wybranych europejskich miastach, w tym w Warszawie.

Z kolei Uber Reserve umożliwi zaplanowanie i zamówienie przejazdu w aplikacji z 30-dniowym wyprzedzeniem. Rezerwując przejazd, będzie można również wskazać, z którym kierowcą chce się podróżować. Z tego udogodnienia początkowo będą mogli korzystać tylko klienci ze Stanów Zjednoczonych.

Przeczytajcie także: BOŚ w systemie mojeID

Uber Hourly to z kolei usługa, w ramach której można zarezerwować samochód oraz kierowcę, przykładowo na czas załatwiania sprawunków. Portal Wirtualne Media przypomina, że usługa ta jest dostępna na polskim rynku od kwietnia 2020 r., a opłata za nią wynosi 51 zł za godzinę. W kolejnych miesiącach podróżować w ten sposób będą mogli również klienci m.in. z Holandii, Portugalii i Szwecji.

Z kolei w ramach Uber Eats wkrótce ruszą testy takich usług jak zamawianie posiłków z wyprzedzeniem z zamkniętych restauracji czy dodawanie produktów z różnych miejsc i widok kilku koszyków jednocześnie. Również te funkcje początkowo zostaną udostępnione wyłącznie amerykańskim klientom.

Źródło: Business Review, Wirtualne Media

KATEGORIA
INNI NAPISALI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: UBER, UBEREATS

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies