Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bitcoin Widget umożliwi właścicielom stron internetowych zarabianie na wymianie kryptowaluty. Rozwiązanie przygotował operator kantoru Bitcan

Litpay Holding zastrzegł w Urzędzie Patentowym nazwy: Bitcoin Widget oraz Litpay

W biuletynie Urzędu Patentowego ukazała się informacja o zastrzeżeniu znaków Bitcoin Widget oraz Litpay. Wniosek złożyła poznańska spółka Litpay Holding.

Przeczytajcie także: Revolut oferuje 11 kolejnych kryptowalut

Bitcoin Widget to narzędzie, dzięki któremu właściciele stron internetowych mogą oferować kupno bitcoina. Zainteresowani muszą założyć konto w serwisie Bitcoin Widget, a następnie wygenerować kod i wstawić go na stronie, dostosowując widget to wyglądu swojej witryny. Za transakcje przeprowadzone z wykorzystaniem widgetu właściciel strony otrzymuje prowizję. Zarobione środki można wypłacać zarówno w bitcoinach, jak i w złotych. Narzędzie jest kierowane szczególnie do właścicieli portali, których czytelnicy mogą być zainteresowani zakupem kryptowaluty. Bitcoin Widget to rozwiązanie przygotowane przez grupę Litpay zarządzającą kantorem bitcoinowym bitcan.pl.

Przeczytajcie także: Fintech BTC.io ułatwia płacenie kryptowalutami w e-commerce

Spółka Litpay posiada status małej instytucji płatniczej, a w zakresie świadczonych przez nią usług znajdują się m.in. przyjmowanie i wypłacanie gotówki z rachunku płatniczego, wykonywanie transakcji płatniczych, świadczenie usługi przekazu pieniężnego czy umożliwienia akceptowania instrumentów płatniczych oraz wykonywania transakcji płatniczych, m.in. w zakresie obsługi autoryzacji. Jak można się dowiedzieć ze strony internetowej firmy, fintech zapewnia dostęp do wszystkich metod płatności dostępnych na polskim rynku, a obecnie pracuje nad płatnościami online "nowej generacji".

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies