Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra wiadomość dla klientów Aliexpress. Platforma uruchamia gwarancję 15-dniowej dostawy do Polski

Programem zostaną objęte wybrane produkty, dotyczy to m.in. elektroniki, AGD oraz sprzętu sportowego

Popularna w Polsce platforma Aliexpress wprowadziła gwarancję 15-dniowej dostawy do Polski, o czym poinformował serwis ISBnews. Rozwiązanie dotyczy wybranych produktów, które będą oznaczone etykietą "15-dniowa dostawa". Program dotyczy elektroniki, AGD, produktów do pielęgnacji ciała, sportu i zdrowia. Projekt jest realizowany w partnerstwie z dostawcą usług logistycznych, firmą Cainiao, która również należy do Alibaba Group.

Przeczytajcie także: ZEN wprowadził rachunki z polskimi numerami IBAN

Na temat Cainiao mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Podmiot ten uruchamia już w Warszawie automaty do odbioru przesyłek. Serwis wiadomoscihandlowe.pl donosił niedawno, że operator logistyczny na początek chce postawić 300 takich maszyn w Warszawie. Do końca przyszłego roku planowany jest rozwój sieci na terenie całego kraju. I mowa o projekcie na dużą skalę – w ciągu kilku kwartałów ma się pojawić aż 8 tys. urządzeń tego typu.

Przeczytajcie także: Trzy nowe karty kolekcjonerskie w ofercie Revoluta

Dla porównania rozwijana od lat sieć paczkomatów Inpost liczy dzisiaj przeszło 11 tych maszyn. Znaczna ich część została uruchomiona w ciągu kilku ostatnich kwartałów – to efekt boomu w sektorze e-commerce, spowodowanego przez pandemię. Własną sieć automatów buduje także Allegro. Partnerem rodzimej platformy e-commerce została firma Modern-Expo, która jeszcze w tym roku ma dostarczyć i zainstalować 1,5 tys. urządzeń, a w dalszej kolejności – drugie tyle. Podobne plany mają też należące do państwa Orlen i Poczta Polska.

Źródło: ISBnews

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies