Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut zatrudnia na potęgę. Fintech szuka tysiąca handlowców i 200 specjalistów, także w Polsce

Część nowych pracowników Revoluta ma wesprzeć jego krakowski zespół

Revolut ogłosił, że zamierza zatrudnić tysiąc przedstawicieli handlowych w Polsce i za granicą oraz 200 specjalistów, którzy wzmocnią jego biuro w Krakowie. Fintech szuka również szefa ds. partnerstw biznesowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Nie jest przesądzone, w którym kraju zostanie zatrudnionych najwięcej handlowców. Wszystko zależy od liczby kandydatów w poszczególnych państwach.

Przeczytajcie także: Kłopoty Revoluta. Fintech opuszcza Kanadę

Pracownicy na te stanowiska poszukiwani są w: Polsce, na Litwie, w Hiszpanii, Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii lub w USA. Fintech poinformował, że na czele nowej struktury stanął Matthew Acton Davis, wcześniejszy szef sprzedaży w brytyjskiej firmie Ebury. Z jego wypowiedzi cytowanej w komunikacie prasowym wynika, że Revolut będzie chciał dotrzeć z ofertą do drobnych przedsiębiorców w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

– Poszukujemy w Krakowie, lub do pozostałych biur, tysiąca kandydatów z minimum sześciomiesięcznym doświadczeniem w segmencie biznesowym, dobrym językiem angielskim oraz francuskim, niemieckim lub hiszpańskim – mówi Matthew Acton Davis.

Przeczytajcie także: Revolut oferuje klientom własną bramkę płatniczą

Na razie Revolut zatrudnia blisko 2500 pracowników, w tym 750 osób w Polsce. Zgodnie z nową strategią fintechu, przyjęci do pracy sami zdecydują, czy i kiedy chcą wykonywać swoje obowiązki w jednym z biur fintechu, a kiedy wolą to robić z domu.

Warto dodać, że Revolut nadal nie znalazł następczyni lub następcy Karola Sadaja, który kilka miesięcy temu zwolnił stanowisko szefa fintechu w Polsce. Sadaj pracuje w tej chwili nad polską ofertą Aionu, innego transgranicznego mobilnego banku.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies