Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konkurs dla firm w PKO BP. Do wygrania laptopy Dell Inspiron

Uczestnicy konkursu muszą się wykazać kreatywnością przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego

Bank PKO BP zachęca do udziału w konkursie, w którym można wygrać jeden z dziesięciu laptopów Dell Inspiron. Akcja skierowana jest do firm, które zdalnie otworzą PKO Konto Firmowe lub PKO Konto Firmowe Premium. Promocja startuje dzisiaj i potrwa do 30 kwietnia. Regulamin zakłada wyłonienie zwycięzców do końca maja, a nagrody powinny do nich trafić do końca czerwca br.

Przeczytajcie także: Banki z Polski mają już prawie 7 mln aktywnych użytkowników Blika

Aby wziąć udział w konkursie, należy przede wszystkim do końca kwietnia otworzyć online jeden ze wspominanych rachunków. Można to zrobić na stronie pkobp.pl, w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. W kolejnym kroku uczestnik powinien zarejestrować się w konkursie i upewnić się, że zgody marketingowe są aktywne. Nagrody nie będą przyznawane na podstawie losowania – klient musi udzielić odpowiedzi na pytanie: "W jaki sposób aplikacja mobilna IKO może pomóc w prowadzeniu Twojej firmy?". Bank przekonuje, że będzie brał pod uwagę oryginalność i kreatywność odpowiedzi.

Nad odpowiedzią zdecydowanie warto się zastanowić, bo każdy uczestnik może wysłać tylko jeden formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane konkursem, powinny zapoznać się z jego regulaminem.

Przeczytajcie także: Grupa Ergo podjęła decyzję o likwidacji DAS-a

Bank wyjaśnia jeszcze, że PKO Konto Firmowe przeznaczone jest dla małych i średnich firm. Dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej wygodnym rozwiązaniem jest założenie konta i jednoczesna rejestracja firmy w CEIDG - wystarczy jeden wniosek w iPKO lub IKO. Jeśli firma działa krócej niż 12 miesięcy, to przez pół roku konto jest bezpłatne. Z kolei PKO Konto Firmowe Premium powstało z myślą o małych i średnich firmach, które mają większe potrzeby rozliczeniowe. Rachunek jest również bezpłatny przez 6 miesięcy, jeśli firma działa krócej niż rok.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies