Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ciekawa oferta dla doświadczonych managerów z branży płatniczej. Polska Bezgotówkowa ogłosiła konkurs na prezesa

Zgłoszenia kandydatów na prezesa Polski Bezgotówkowej fundacja przyjmuje do 14 lutego bieżącego roku

Rada fundacji Polska Bezgotówkowa ogłosiła konkurs na prezesa, który ma objąć stanowisko po zakończeniu obecnej kadencji przez Mieczysława Groszka. Z ogłoszenia zamieszczonego na stronie instytucji wynika, że zainteresowani managerowie mogą zgłaszać swoje kandydatury do 14 lutego bieżącego roku drogą elektroniczną, wysyłając je na adres rekrutacja@polskabezgotowkowa.pl.

Kandydaci powinni odznaczać się bardzo dobrą znajomością rynku płatności bezgotówkowych, zasad funkcjonowania polskiego sektora finansowego, mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołami, wdrażaniu strategii oraz realizacji projektów z administracją publiczną i we współpracy z organami nadzorującymi rynek finansowy. Wymagana jest także biegła znajomość języka angielskiego.

Przeczytajcie także: Będą zmiany we władzach fundacji Polska Bezgotówkowa

Dodatkowym atutem kandydatów będzie doświadczenie z zakresu wystąpień publicznych na żywo i w mediach oraz w nadzorowaniu kampanii marketingowych.

Osoba, która obejmie stanowisko prezesa fundacji Polska Bezgotówkowa, będzie odpowiedzialna m.in. za planowanie i realizację strategii instytucji, współpracę z głównymi uczestnikami rynku, reprezentowanie fundacji na zewnątrz oraz opracowywanie i nadzorowanie realizacji planów finansowych, a także organizowanie bieżącej działalności Polski Bezgotówkowej. Więcej szczegółów na temat ogłoszenia można znaleźć na stronie fundacji.

Przeczytajcie także: ZEN z tytułem Cashless Pay 2020

Przypomnę, że pierwszym prezesem Polski Bezgotówkowej jest Mieczysław Groszek. Kilka dni temu ogłosił, że po zakończeniu obecnej kadencji latem 2021 r. nie będzie ubiegał się o fotel prezesa w kolejnej.

Fundacja Polska Bezgotówkowa została powołana w 2017 roku w wyniku porozumienia zawartego przez Związek Banków Polskich, Ministerstwo Rozwoju, organizacje Visa oraz Mastercard w celu podejmowania działań w zakresie rozbudowy sieci akceptacji instrumentów płatniczych, upowszechniania i promocji obrotu bezgotówkowego oraz promocji innowacji technologicznych wspierających obrót bezgotówkowy w Polsce. Instytucja chwali się, że do tej pory sfinansowała instalację ponad 360 tys. terminali płatniczych.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies