Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wnioski Rodzina 500+ złożycie online. W Pekao także w aplikacji PeoPay

O świadczenie na okres od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 można się starać od dzisiaj

Od 1 lutego można składać wnioski o wypłatę na kolejny okres świadczenia Rodzina 500+. Bank Pekao poinformował, że jego klienci mogą to zrobić zarówno przez bankowość internetową Pekao24, jak i aplikację mobilną PeoPay. Instytucja zauważa, że w tym roku przez pierwsze dwa miesiące, czyli do końca marca, wnioski można składać wyłącznie online. Odpowiednie formularze znajdziecie w serwisach wielu banków, a z kolei złożenie wniosku przez aplikację mobilną oprócz Pekao umożliwia również np. ING.

Przeczytajcie także: mPay kupi DM Banku BPS i zaoferuje rachunek maklerski w aplikacji

Wnioski dotyczą okresu od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 roku, a świadczenie przysługuje na dziecko do 18 roku życia. Pekao zapewnia, że wypełnianie formularza jest intuicyjne, częściowo odbywa się to automatycznie – wystarczy podać adres wnioskodawcy i dane dzieci.

Jednocześnie instytucja chwali się ofertą dla najmłodszych. Konto Mój Skarb można założyć nawet noworodkowi. Z kolei dla dzieci w wieku 6-12 lat przygotowano pakiet PeoPay KIDS, dzięki któremu można realizować przelewy i posługiwać się kartą płatniczą. W ubiegłym roku bank otworzył ponad 60 tys. rachunków dla dzieci do 13 roku życia.

Pekao informuje też o promocjach przygotowanych dla klientów. Za założenie konta dziecku z pakietem PeoPay KIDS, dostanie ono 50 zł kieszonkowego na start. Będzie też mogło zacząć naukę oszczędzania z oprocentowaniem 2 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym Mój Skarb (do kwoty 3 tys. zł, na 92 dni). Nastolatkom za założenie konta osobistego i oszczędnościowego Pekao również da 50 zł na rachunek, jeśli otworzą go z polecenia swojego rodzica. Obie promocje są ważne do 31 marca 2021 roku.

Przeczytajcie także: Amazon podpisał umowę z Inpostem

Promocję dla rodziców przygotował także Millennium. Do zgarnięcia jest 50 zł na eKarcie goodie do płatności we wszystkich sklepach w Polsce. Aby je zdobyć, należy założyć dziecku Konto 360º Junior w serwisie Millenet do 1 marca i złożyć wniosek w programie Rodzina 500+. Jeśli dziecko ukończyło 13 lat, trzeba wykonać minimum jedną płatność kartą debetową, telefonem lub Blikiem do 31 marca 2021 roku. Instytucja informuje też, że od 2 lutego dostępna będzie specjalna oferta dla nowych klientów. Pozwoli ona zyskać łącznie 300 zł: 200 zł premii za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i aktywne korzystanie, a dodatkowo 100 zł za złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ przez Millenet. Promocje nie wykluczają się, a ich szczegóły znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie banku.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies