Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander rozszerza współpracę z CyberRescue. Teraz asystent bezpieczeństwa dostępny dla wszystkich klientów banku za darmo

Pierwotnie usługa firmy CyberRescue była oferowana tylko wybranym klientom Santandera z segmentu Select

To dobra informacja dla klientów Santandera, którzy coraz więcej spraw załatwiają w internecie. Dzięki rozszerzeniu współpracy banku z polską spółką CyberRescue od teraz wszyscy z nich mogą korzystać przez rok za darmo z asystenta bezpieczeństwa cyfrowego. Wystarczy aktywować usługę do końca stycznia bieżącego roku. Pierwotnie była dostępna tylko dla klientów Santandera z segmentu Select (bankowość osobista).

Przeczytajcie także: Santander wprowadza usługi z zakresu bezpieczeństwa

Asystent bezpieczeństwa oferowany przez Santandera przy współpracy z CyberRescue pozwala klientom m.in. sprawdzić wiarygodność sklepu internetowego, zabezpieczyć się na wypadek przejęcia konta w portalach społecznościowych, kradzieży pieniędzy z wirtualnego portfela, wyłudzenia kredytu na ich nazwiska czy innego sposobu wykorzystania ukradzionej tożsamości. Więcej na temat asystenta oraz sposobu aktywacji usługi na stronie Santandera.

Przeczytajcie także: Opóźnienie we wdrożeniu zbliżeniowości w Bliku

CyberRescue jest polską spółką, należącą do mAcceleratora. To fundusz venture capital mBanku specjalizujący się w wyszukiwaniu i inwestowaniu w startupy m.in. z obszaru fintech. Podobne usługi do tych, wprowadzonych przez Santandera, CyberRescue oferuje już wszystkim klientom mBanku. Narzędzia zabezpieczające przed działaniem cyberprzestępców proponuje od niedawna także BNP Paribas. Więcej na ten temat w tekście BNP Paribas z nowymi usługami zwiększającymi bezpieczeństwo w sieci. Mają chronić klientów przed oszustwami.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies