Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander wprowadza usługi z zakresu bezpieczeństwa. Nawiązał współpracę ze spółką należącą do mBanku

Mowa o firmie CyberRescue, w którą zainwestował swego czasu należący do mBanku fundusz mAccelerator

Santander poinformował o wprowadzeniu do oferty dla klientów z grupy Select (bankowość osobista) usług firmy CyberRescue. Usługi te są dla nich bezpłatne. Aby je aktywować, należy wypełnić wniosek na stronie banku. Po potwierdzeniu ich włączenia, klienci mogą przez całą dobę kontaktować się z ekspertami CyberRescue za pośrednictwem maila, komunikatora Messenger, a także rozmowy telefonicznej i wiadomości SMS.

Przeczytajcie także: CyberRescue ostrzega klientów Rossmanna

Profesjonalne wsparcie ma dotyczyć m.in. sytuacji wyłudzenia kredytu, włamania do skrzynki e-mail, przejęcia kont w serwisach społecznościowych, kradzieży tożsamości w internecie czy kradzieży środków w wirtualnym portfelu. Jeżeli ktoś padnie ofiarą przestępstw tego typu lub poczuje się zagrożony, może zwrócić się o pomoc. Zespół CyberRescue pomoże odzyskać dostęp do kont w serwisach społecznościowych i lepiej je zabezpieczyć, zablokować skradziony telefon, wykasować z niego dane i zgłosić sprawę policji. Podpowie także, jak rozpoznać niebezpieczne maile.

Przeczytajcie także: Kolejna inwestycja mAcceleratora

CyberRescue to spółka, która należy do mAcceleratora. To fundusz venture capital mBanku specjalizujący się w wyszukiwaniu i inwestowaniu w startupy m.in. z obszaru fintech. Podobne usługi do tych, wprowadzonych obecnie przez Santandera dla klientów bankowości prywatnej, CyberRescue oferuje już wszystkim klientom mBanku zainteresowanym korzystaniem z nich.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies