Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Karta z logo ulubionego klubu piłkarskiego lub z kotkorożcami. Zobaczcie nowości w galerii kart PKO BP

Grafiki na kartach można zmienić w aplikacji mobilnej lub serwisie iPKO

Bank PKO BP poinformował dzisiaj o nowościach, które pojawiły się w galerii kart. Jego klienci mogą zmienić grafiki plastików online – zarówno w serwisie iPKO, jak i za pomocą aplikacji IKO. Dotyczy to kart debetowych i kredytowych. Klienci mają do wyboru zdjęcia i grafiki w różnych stylach: od wizerunków zwierząt, przez krajobrazy, po motywy motoryzacyjne oraz kotkorożce. Oto kilka przykładów:

A fani piłki nożnej mogą się zdecydować na kartę w barwach klubów Ekstraklasy, które bank w tym roku wprowadził do oferty, np.:

Przeczytajcie także: Bitpanda utworzy w Krakowie 300 miejsc pracy

Jak zmienić grafikę na karcie? W iPKO należy przejść do zakładki Moje produkty, następnie wybrać Karty i kliknąć w swoją kartę. Po wejściu w Szczegóły i zarządzanie kartą można wydać polecenie Zmień wizerunek (w przypadku karty debetowej) lub Wymień kartę (w przypadku kredytowej).

W aplikacji IKO po zalogowaniu również należy przejść do Moich produktów, potem Kart, a następnie trzeba kliknąć symbol karty i w szczegółach zaznaczyć ikonkę trzech kropek. Pozostaje już zmienić kartę w przypadku debetowej lub ją wymienić, gdy mowa o kredytowych.

Przeczytajcie także: W Huawei AppGallery jest już dostępna aplikacja Millennium

Po otrzymaniu karty pocztą, klient musi jej nadać PIN – zrobi to w IKO lub iPKO. Można ją aktywować do płatności w sieci, ale do pełnej aktywacji potrzebna będzie transakcja z użyciem kodu PIN. Bank zaznacza też w swoim komunikacie, że zmiana wizerunku karty może wiązać się z opłatą – w przypadku kart debetowych koszt wydania nowego plastiku to 14,90 zł. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Skoro o nowych kartach mowa, warto przypomnieć, że w serwisie internetowym mBanku oraz w jego aplikacji mobilnej można już zamawiać nową kartę z grafiką nawiązującą do najbliższego, 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies