Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już można zamawiać nową kartę od mBanku z okazji Finału WOŚP. Będą też okolicznościowe zmiany w aplikacji mobilnej

mBank przygotował 30 tys. sztuk plastiku z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka

W serwisie internetowym mBanku, a także jego aplikacji mobilnej można już zamawiać nową kartę z okolicznościową grafiką nawiązującą do najbliższego, 29. już Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. mBank przygotował 30 tys. sztuk limitowanej edycji karty z grafiką zaprojektowaną jak co roku przez Jurka Owsiaka. mBank jest głównym partnerem bankowym fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. A karta z okazji 29. Finału WOŚP wygląda tak:

Wkrótce nowości związane ze zbliżającym się wydarzeniem znajdą się także w aplikacji mobilnej mBanku. Co ciekawe, w tym roku nie tylko w apce na Androida, ale także na urządzenia z systemem operacyjnym iOS pojawi się serce ułatwiające szybkie przekazywanie datków na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. mBank przypomina także, że jak co roku w trakcie Finału (tym razem odbędzie się on 10 stycznia 2021 r.) w placówkach i mKioskach mBanku pojawią się terminale płatnicze, za pomocą których będzie można przekazywać na rzecz WOŚP datki bezgotówkowo.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2020

Najbliższy Finał zostanie zorganizowany z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Fundacja będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej laryngologii. mBank zadeklarował, że na rzecz WOŚP przekaże po tysiąc złotych do każdej ze 100 pierwszych wpłat swoich klientów dokonanych danego dnia. Akcja ta wystartuje 22 grudnia i potrwa aż do Finału.

Przeczytajcie także: W nowym konkursie cashless.pl do wygrania iPhone

mBank jest głównym partnerem WOŚP od kilku lat. Pałeczkę przejął od Pekao, którego współpraca z fundacją Jurka Owsiaka zakończyła się zaraz po tym, gdy głównym akcjonariuszem banku zostały państwowe spółki PZU i PFR, a z jego władz odszedł wieloletni prezes Luigi Lovaglio.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies