Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wybierzcie Cashless Pay 2020. Na głosujących w plebiscycie czekają nagrody

Cashless Pay 2020 to najciekawsze rozwiązanie płatnicze wprowadzone na rynek w mijającym roku

Cashless Pay 2020 to pierwsza edycja nowego projektu, którego celem jest promocja nowoczesnych rozwiązań płatniczych wprowadzanych na polski rynek. Tytuł Cashless Pay 2020 zdobędzie usługa lub produkt, na który czytelnicy cashless.pl oddadzą najwięcej głosów. Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy wypełnić ankietę dostępną pod linkiem Cashless Pay 2020 lub banerem poniżej.

Głosować można na jeden z 20 projektów płatniczych, które zostały zaprezentowane albo wprowadzone na rynek między styczniem a początkiem grudnia bieżącego roku. Wśród nominowanych znalazły się takie rozwiązania jak m.in. Allegro Pay, PeyEye, Żappka Pay, ZEN, karta wielowalutowa Cinkciarza itd. Z wszystkimi nominowanymi można zapoznać się w tekście Wybierzcie najciekawszą usługę płatniczą wprowadzoną na rynek w 2020 r. Ogłaszamy plebiscyt Cashless Pay 2020.

Przeczytajcie także: W najnowszym konkursie cashless.pl do wygrania iPhone

Na czytelników biorących udział w plebiscycie Cashless Pay 2020 czekają atrakcyjne nagrody: iPhone 11 64GB, Apple Watch 3 oraz dwie karty prezentowe do Empiku o wartości 500 zł każda. Nagrody ufundował Mastercard. Zdobywców nagród wybierzemy spośród tych głosujących, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór. Wyniki ogłosimy podczas uroczystej gali transmitowanej online, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Na Wasze głosy czekamy do 30 grudnia 2020 r.

Przeczytajcie także: Allegro znów ogłasza podwyżki

Ogłoszeniu wyników plebiscytu Cashless Pay 2020 towarzyszyć będzie prezentacja pierwszej edycji Mapy Polskich Płatności. Będzie to najpełniejszy obraz branży płatniczej w Polsce. Zawierać będzie zestawienie kilkuset firm i instytucji działających w sektorze płatności nad Wisłą. Partnerem głównym projektu został Mastercard. Partnerem merytorycznym jest Play24.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies