Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konto firmowe w PKO założycie w IKO. Proces realizowany jest w pełni online

Wcześniej taką możliwość instytucja udostępniła w systemie iPKO

PKO BP poinformował o możliwości otworzenia konta firmowego w IKO, w pełni online i bez wychodzenia z domu. Wcześniej takie udogodnienie dotyczyło serwisu iPKO. Aby skorzystać z rozwiązania, wystarczy wypełnić krótki wniosek w apce dostępnej na platformy Android oraz iOS. Użytkownik musi w niej wybrać Ofertę, następnie Produkty dla Twojej firmy oraz Konto firmowe.

Przeczytajcie także: W Huawei AppGallery pojawiła się aplikacja Inpost

Na tym etapie trzeba wskazać, czy utworzone ma zostać PKO Konto Firmowe czy PKO Konto Firmowe Premium. Klient powinien wskazać, którymi usługami dodatkowymi jest zainteresowany (karta debetowa, debet i powiadomienia SMS). Następny krok to uzupełnianie danych firmy. Wystarczy podać numer NIP i wskazać opcję Pobierz dane firmy – formularz uzupełni się automatycznie danymi z bazy CEIDG.

Przeczytajcie także: Dobry miesiąc systemu Express Elixir

Klient może też zdecydować, czy chce skorzystać z e-Księgowości lub Asystenta firmowego, a w kolejnym kroku wystarczy już tylko sprawdzić dane i zaakceptować potrzebne oświadczenia. Po zapoznaniu się z umową, można ją podpisać online. Pracownik banku powinien zrobić to samo najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Dokument będzie wówczas dostępny w IKO. Jeśli ktoś potrzebuje na ten proces więcej czasu, może do niego wracać. Łatwo też skontaktować się z bankiem podczas uzupełniania danych.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies