Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole rozdaje smartwatche. Wystarczy stworzyć hasło promujące płatności mobilne

Konkurs trwa do końca bieżącego roku, a nagrody otrzyma czterystu uczestników

Bank Credit Agricole zorganizował konkurs "Płać mobilnie – wygrywaj nagrody". Ma on na celu zwiększenie liczby aktywnych użytkowników płatności mobilnych i jest skierowany do obecnych klientów, którzy posiadają już konto w tej instytucji i używają kart płatniczych. Regulamin dopuszcza możliwość złożenia wniosku o wydanie karty w trakcie trwania konkursu.

Przeczytajcie także: Polskie terminale aplikacyjne zagoszczą w węgierskich sklepach

Osoby zainteresowane tą akcją powinny przede wszystkim wypełnić i przesłać organizatorowi formularz dostępny pod tym adresem. Trzeba w nim podać dane, zaakceptować zgody marketingowe i regulamin, a następnie podać hasło zachęcające do zostawienia gotówki w domu i korzystania z płatności mobilnych. Im bardziej pomysłowe, tym oczywiście lepiej. Slogan nie może być dłuższy niż 180 znaków.

Do końca trwania konkursu uczestnik musi też dodać kartę do jednego z cyfrowych portfeli: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay i wykonać za pomocą jednego z tych narzędzi co najmniej trzy transakcje, każda na minimum 20 zł. Warto podkreślić, że w regulaminie określono płatności, które nie zostaną uwzględnione (to m.in. wypłaty z bankomatów czy płatności w zakładach bukmacherskich), więc wypada zapoznać się z tymi zapisami.

Przeczytajcie także: Inpost może ponownie trafić na giełdę

Konkurs trwa do końca bieżącego roku, a w styczniu komisja konkursowa wybierze spośród propozycji nadesłanych przez klientów 200 haseł. Ich autorzy otrzymają smartwatche Fitbit Versa 2. Kolejne 200 osób dostanie nagrody w postaci bonów rabatowych o wartości 50 zł na zakup urządzeń Garmin z funkcją Garmin Pay. Bank zastrzega, że każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno hasło konkursowe, a o jego przyjęciu klient zostanie powiadomiony mailem.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies