Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Garmin Descent Mk2, nowy komputer dla nurków. Można nim płacić przy pomocy Garmin Pay

Garmin Descent Mk2 to drugiej generacji zegarek dla nurków, który powinien sprawdzić się także na co dzień

Garmin wprowadził do sprzedaży dwa nowe smartwatche sportowe, Descent Mk2 oraz Descent Mk2i. Ten drugi może łączyć się z nadajnikiem T1, więc będzie dostarczał dane o ciśnieniu powietrza w butli. Smartwatche są już dostępne w sugerowanej cenie odpowiednio 1299,99 euro oraz 1499,99 euro. Nadajnik T1 ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku i będzie kosztował niecałe 400 euro.

Przeczytajcie także: Sześć nowych zegarków z Garmin Pay

Nowe smartwatche, będące następną generacją urządzenia Descent Mk1, oferują szereg funkcji, które zostaną docenione przez osoby zajmujące się mniej lub bardziej profesjonalnie nurkowaniem. Descent Mk2 obsługuje wiele trybów nurkowania z jednym lub wieloma gazami. Zegarki wyposażono w kompas, wyświetlają głębokość, czas nurkowania, temperaturę, prędkość zanurzania i wynurzania, informacje o przystanku dekompresyjnym i wiele innych. Do dyspozycji użytkowników są wyświetlacze 1,4 cala, czyli o jedną trzecią większe niż Descent poprzedniej generacji.

Przeczytajcie także: Garmin wprowadził nowy zegarek płatniczy

Ale Descent Mk2 posiada wiele funkcji, które przydadzą się osobom uprawiającym inne dyscypliny sportu a także pragnącym korzystać ze smartwatcha na co dzień. Odbiera powiadomienia o połączeniach i SMS-y. Wyposażono go w pulsoksymetr do monitorowania tlenu we krwi i można na nim przechować pliki z muzyką. Oczywiście właściciel zegarka może też korzystać ze zbliżeniowych płatności mobilnych Garmin Pay. Te ostatnie są oferowane także w Polsce już przez kilkanaście banków i fintechów, m.in. Pekao, PKO BP, mBank, ING, Santander czy Millennium.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies