Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Sześć nowych zegarków z Garmin Pay. Wśród nich także tańsze modele

Tym razem firma ma coś zarówno dla miłośników sportów ekstremalnych, jak i przeciętnych użytkowników smartwatchy

Garmin poszerzył ofertę o kilka nowych smartwatchy, tym razem w bardzo zróżnicowanych cenach. Wszystkie modele współpracują z platformami Android oraz iOS i mogą prezentować powiadomienia z telefonu. Potencjalni użytkownicy mogą również liczyć na funkcję Garmin Pay, umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych.

Przeczytajcie także: Rozbito dużą grupę cyberprzestępców

Modele Venu Sq oraz Venu Sq Music to tańsze propozycje w gronie nowych urządzeń Garmina. Za pierwszy trzeba zapłacić 200 euro (ok. 900 zł), za drugi 250 euro (ok. 1130 zł). Smartwathe posiadają prostokątny, 1,3 -calowy wyświetlacz z warstwą Gorilla Glass 3, a rozmiary koperty wynoszą 40,6 × 37,0 × 11,5 mm. Sprzęt wyposażono m.in. w silikonowy pasek i moduł GPS. Czas pracy urządzeń na jednym ładowaniu: w trybie zegarka do sześciu dni, a w trybie GPS do 14 godzin.

Oba zegarki powinny zainteresować osoby aktywne: liczą kroki oraz spalone kalorie, posiadają gotowe zestawy ćwiczeń. Monitorują też poziomy stresu czy nawodnienia, jakość snu oraz cykl menstruacyjny. Użytkownicy mogą liczyć na liczne aplikacje sportowe, m.in. dla fanów biegania, jogi, pływania czy jazdy na rowerze. Wariant Venu Sq Music umożliwia pobieranie na zegarek utworów i playlist z serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer.

Przeczytajcie także: Świerszcz i Kujawa odchodzą z zarządu Bacca

Garmin rozbudował również linię Marq o serię Performance. Model Athlete (1700 euro) został przygotowany z myślą o sportowcach wytrzymałościowych. W zestawie znalazł się m.in. pasek HRM Pro służący do pomiaru tętna. W czasie rzeczywistym dostarcza on dane dotyczące dynamiki biegu. Zegarek zapewnia precyzyjną nawigację, pulsoksymetr do pomiaru poziomu tlenu we krwi czy asystenta odpoczynku. Z kolei model Aviator (1600 euro) zaprojektowano z myślą o pilotach. Użytkownik może korzystać z planów lotów, raportów pogodowych, czy przycisku nawigacji Direct-to, który pozwala dolecieć bezpośrednio do lokalizacji lub punktu trasy.

Marq Adventurer Performance (1600 euro) posiada z kolei funkcję orientacji pozwalającą wykorzystywać zegarek jak klasyczny kompas nałożony na mapę. Za sprawą aplikacji Expedition możliwe jest wydłużenie czasu pracy zegarka w terenie o całe tygodnie, a mapy topograficzne z funkcją Trendline pozwalają wyznaczać trasy według popularności. Listę nowości zamyka Marq Driver Performance (2100 euro). Jak wskazuje nazwa, jest on przeznaczony dla kierowców. Zapisano w nim mapy wielu torów wyścigowych, a tachometr i chronograf pozwalają mierzyć czasy okrążeń i obliczać prędkość.

Przeczytajcie także: Credit Agricole pozwala podpisywać umowy w oddziale za pomocą aplikacji

Smartwatche z linii Marq posiadają 1,2-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 240 x 240 pikseli. W trybie zegarka mogą pracować do 12 dni, a w trybie GPS do 28 godzin. Posiadają funkcje śledzenia aktywności, wgrane treningi i aplikacje dla fanów różnych sportów. Jeżeli jesteście zainteresowani nowymi modelami, warto zajrzeć pod ten adres, można się dowiedzieć m.in., kiedy zegarki trafią do sprzedaży.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies